به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد؛
جشن آنلاین «عید فطر و بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر» همراه با مسابقه و اعلام اسامی ۱۳ برگزیده جشنواره «این روزها» به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد.
اوج مهرورزی و عطوفت نسبت به هم نوع توسط مدافعان سلامت. انسان های خیرخواه و خدوم بندگان ویژه خدایند و مورد عنایت خاص او.
به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان؛
به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) مراسم گرامیداشت سالروز آزادی فتح خرمشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان البرز:
سخنرانی دنیای امروز، سلامت و نقش رسانه ها با مطالعۀ موردی کرونا و رفتار شناسی اجتماعی، روز سه شنبه ۹۹/۰۳/۰۶ ساعت ۹ صبح توسط سرکار خانم دکتر تاجیک فوق تخصص سلامت، علوم رفتاری و محیط زیست به همت معاونت امور بانوان سازمان بسیج اساتید استان البرز برگزار شد. این برنامه که قرار بود به صورت نشست علمی برگزار گردد به دلیل شرایط عدم حضور اساتید در دانشگاهها به صورت سخنرانی در سالن کنفرانس انجام شد.
در گفت‌و‌گوی خبری مطرح شد؛
خرمشهر که مهمترین بندر ایران تا قبل از اشغال بود و امکان پهلوگیری کشتی های اقیانوس پیما را در اسکله های متعدد داشت، قبل از این یک بار توسط عثمانی ها و یک بار توسط انگلستان در جنگ جهانی دوم موردهجوم و اشغال گرفت ،هر دوبار بیگانه اشغال کرد بدون کمترین مقاومت و بعد با تصمیم خو د شهر را ترک کردند.
پیرامون صادرات بنزین به کشور ونزوئلا؛
پیرامون موضوع راهبردی و مهم حضور نفتکش‌های ایرانی در ونزوئلا و یاوه‌گویی‌های برخی از کشورها به ویژه آمریکا، روابط عمومی این سازمان با دکتر حسن لارتی استاد دانشگاه آزاد اسلامی بندرماهشهر و از هادیان سیاسی کشوری بسیج به گفت‌وگو پرداخت.
پیام رهبرانقلاب به مناسبت آغاز به‌کار مجلس یازدهم؛
رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیامی صادر کردند.
معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی
ایزدخواه گفت: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تحریم امنیت مردم و تلاش برای نا امن کردن زندگی شهروندان است.
با رویکرد تبیین نقش اساتید در تحقق بیانیه گام دوم؛
معاون آموزش سازمان بسیج استاد خوزستان از برگزاری نخستین نشست حلقه صالحین استانی باحضور نزدیک به ۱۷۰ استاد بسیجی و ارائه مطالب روز جامعه خبرداد.
مسابقه تفسیر قرآن کریم
سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه با همکاری کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در ایام ماه مبارک رمضان و مصادف با ایام ضربت خوردن و شهادت مولای متقیان علی (ع)و لیالی پرفیض قدر مسابقه ای با موضوع تفسیر قران کریم ویژه اساتید بسیجی دانشگاههای سطح استان برگزار کرد
تیزر سلسله جلسات ویدئو نگاشت با موضوع
تیزر سلسله جلسات ویدئو نگاشت، گفت و گوی صریح و چالشی با نمایندگان گیلان مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
در یادداشت معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید مطرح شد:
دکتر علی مرادزاده معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور در یادداشتی آورده است:مهم‌ترین آسیبی که در حوزه مطالعات مهدویت دیده می‌شود مهدی هراسی است.
نشست شورای فرهنگ عمومی استان برگزار شد
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال و بختیاری در سال ۹۹ با حضور مسئول سازمان بسیج اساتید استان ، دکتر بسیج در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد و مسئله قدس، تعطیلات عید فطر، پرداخت زکات فطره و ... در این نشست مورد بحث قرار گرفت.
در گفت‌و‌گوی خبری مطرح شد؛
دکتر احمد رضا بسیج گفت: امام راحل مسئله روز قدس را بیان فرمودند که به نوعی در این روز جهان اسلام در مقابل با صهیونیست ها قرار گرفتند و رژیم صهیونیست را در جوهای متعدد در هم شکست و ان را از بین برد.
در گفت‌و‌گوی خبری مطرح شد؛
مسئول سازمان بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری گفت: امروز که نتوانستیم در خیابان‌ها فریاد بزنیم، باید با هنرهای مختلف از طریق فضای مجازی، فریاد حق‌خواهی و استکبارستیزی را به گوش جهانیان برسانیم.

صفحات