تست ۹۹۰۳۱۳
تست ۹۹۰۳۱۳تست ۹۹۰۳۱۳تست ۹۹۰۳۱۳تست ۹۹۰۳۱۳تست ۹۹۰۳۱۳
مسئول کمیته بهداشتی کارگروه تخصصی مبارزه با ویروس کرونا بسیج اساتید استان اصفهان؛
مسئول کمیته بهداشتی کارگروه تخصصی مبارزه با ویروس کرونا بسیج اساتید استان اصفهان، گفت: یکی از الزامات بازگشایی مشاغل پرخطر تبادل اندیشه با جامعه شناسانی بود که واکنشهای مردم را می توانند آینده پژوهی کنند.
در نامۀ جنبش استادی ایران به آیت الله رئیسی مطرح شد:
به همت بسیج اساتید استان خراسان رضوی برگزار شد:
نشست تخصصی هم اندیشی مجازی علمی امام خمینی ره شخصیت ممتاز جهان اسلام برگزار شد.
یادداشت دکتر حسین بهمنش:
در سال ۱۹۸۹ م و در هنگامه فروپاشی بلوک شرق کمونیستی - سوسیالیستی و پیروزی بلوک غرب کاپیتالیستی "فرانسیس فوکویاما"در مقاله‌ای عربده مستانه سرداد و مدل "لیبرال_سرمایه‌داری " از حکومت و زندگی را "پایان تاریخ" معرفی کرد.
بخشدار مرکزی گنبدکاووس با اشاره به اینکه در مسیر مقابله با کرونا همت والای مردم همه ما را شرمنده کرد، گفت: خدا را شاکریم که عمق همدلی را میان مردم و مسوولان در گنبدکاووس مشاهده می‌کنیم.
به همت بسیج اساتید استان البرز صورت گرفت؛
اندیشکده راهبردی مطالعات زنان و خانواده بسیج اساتید البرز از اساتید علاقه‌مند جهت همکاری با اندیشکده در گروه های علمی دعوت به عمل می آورد.
در نامۀ جنبش استادی ایران آیت الله رئیسی مطرح شد:
در پی برخی ادعاهای فراقانونی برای ایجاد حاشیه‌ی امن خواص مقابل قانون، ۲۲۰۰ استاد دانشگاه‌های ایران در نامه‌ای به رییس قوه قضاییه بر تساوی همه کارگزاران و مردم مقابل قانون تاکید کرده و خواستار بی اعتنایی دستگاه قضایی و قضات انقلابی به پروژه مصونیت خواص شدند.
معاونت بررسی و تحلیل جنبش استادی بسیج ایران(جابا) اعلام کرد:
در راستای همبستگی با جنبش اجتماعی نَفَس در ایالات متحده آمریکا، از نامه استادان دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور به ملت آمریکا درباره قیام نَفَس رونمایی می‌شود.
طی احکام جداگانه­‌ای صورت گرفت:
دکتر بذرافشان مقدم رئیس بسیج اساتید خراسان رضوی به عنوان دبیر کمیته دانشگاهیان و دکتر ابوالحسن حسین زاده جانشین بسیج اساتید استان به عنوان عضو دانشگاهیان کنگره ۱۸ هزار شهید استان خراسان رضوی منصوب شدند.

صفحات