عنوان سایت
دوشنبه 7خرداد 1397
مشاهده خبر
درخواست بسیج اساتید کشور از مردم قدرشناس ایران:
برای سلامتی دکتر روستا آزاد دعا کنیم
تاریخ خبر :1396/11/14 10:25:56


به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ در پی عارضه سکته مغزی استاد پیشکسوت، ممتاز، مومن و انقلابی دکتر رضا روستاآزاد، سازمان بسیج اساتید از مردم شریف ایران خواست تا برای شفای عاجل و کامل این شخصیت علمی و فرهنگی برجسته کشور دعا نمایند:

خبر بیماری استاد متعهد دانشگاه، جناب آقای دکتر رضا روستا آزاد موجب نگرانی جامعه فرهیختگان و نخبگان دانشگاهی شده است.

حضور ایشان در میان استادان دانشگاه ـ که به ­حق از رویش­‌های انقلاب اسلامی بوده و در سنگرهای مختلف همچون کرسی تدریس در دانشگاه و فضای سیاسی و اجتماعی کشور جزو نیروهای بصیر و پیشرو بوده است ـ همواره مایه دلگرمی جامعه علمی و نخبگانی کشور بوده و هست.

فراموش نمی­‌کنیم که یکی از آرزوهای این استاد نخبه رشته بیوتکنولوژی و رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف، اقامه نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی بوده است. از نگاه ایشان، علم باید در خدمت ارزش­‌ها و بر پایه اخلاق باشد. کما اینکه سعی ایشان در طول دوره تدریس و تحقیق در دانشگاه نیز بسط همین تفکر بوده است.

به رسم رفاقت و دوستی و همکاری چندین ساله ایشان با جامعه اساتید متعهد، ارزش­‌مدار و وطن­‌خواه دانشگاه، اینک که ایشان در بستر بیماری بسر می­‌برند و در ایامی که مزین به نام حضرت صدیقه طاهره؛ فاطمه زهرا (سلام­الله علیها) می­‌باشد، سلامتی کامل و عاجل این برادر عزیز و استاد گرامی را از درگاه باری تعالی که تقدیر همه ما در کف اختیار اوست، خواستاریم.

جامعه اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور ضمن آرزوی بهبودی و سلامتی کامل برای این استاد ارجمند، از ملت شریف ایران که همواره قدردان تلاش­‌های شبانه ­روزی دانشمندان و عالمان ایرانی در عرصه تحقیق و پژوهش بوده‌­اند، تقاضا دارد برای سلامتی همه خدمت­گذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی به­خصوص دکتر روستا آزاد دعا کنند.گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار دانشگاهها

تعداد بازديدها: 343