شکل‌گیری قطب قدرت اسلامی در هندسه قدرت جهانی

چهارشنبه 1399/03/14 - 02:33 asatid-ghadiri
در بیانیه بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان مطرح شد:

شکل‌گیری قطب قدرت اسلامی در هندسه قدرت جهانی

بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان ضمن تسلیت فرارسیدن ایام رحلت حضرت امام (ره) وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام الهی و مردمی پانزدهم خرداد ۴۲، بار دیگر با آرمان های امام راحل تجدید بیعت نموده و آمادگی خود را جهت اجرای فرامین مقام معظم رهبری اعلام می نماید.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان ،در متن این بیانیه آمده است:

 

چهاردهم خردادماه مظهر پیوند و دل‌بستگی ملت ایران با امام بزرگوار است. روزی که یادآور سوگ امت اسلامی در فراق عبد صالح خدا حضرت امام خمینی (رحمةالله علیه) است. غم فقدان مردی بزرگ و کم‌نظیر که باقوت ایمان و صداقت و پاکی، پرچم قیام علیه ظلم و تاریکی را برافراشت و میراث گران‌قدر انقلاب اسلامی را به یادگار گذاشت. خمینی کبیر با باور به خدا و مردم، دین را به صحنه قدرت و حاکمیت رساند و استقلال و آزادی و ایمان را به ملت ایران هدیه کرد.

 

پایبندی به ارزش‌های مبنایی و اساسی اسلام، بیداری و هوشیاری در دشمن‌شناسی و حفظ اتحاد و یکپارچگی ملی که حقیقت اندیشه‌های امام خمینی است، عمل انقلابی و حرکت جهادی ما را استوار و ایمن از انحراف و خطا خواهد کرد و چراغ راه امت اسلامی در جهاد کبیر علیه استکبار خواهد شد.

 

مکتب امام، مکتب دین‌داری، عدالت‌خواهی و عقلانیت است. این عناصر مهم، انقلاب را به بلوغ چهل‌سالگی خود رساند. امروز نیز در سایه توجهات خاصه حضرت ولیعصر (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) و زعامت حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» تفکر الهی امام خمینی در انقلاب اسلامی زنده است و میراث ماندگار او پرچم هویت و قدرت اسلامی، انقلابی ما را در جهان ظلم و تاریکی به اهتزاز درآورده و شاهد فروپاشی قدرت پوشالی شیطان بزرگ هستیم. بی‌شک استمرار حرکت در مسیر اندیشه‌های امام خمینی و سلوک در راه ولایت، ما را دربرداشتن گام دوم انقلاب موفق‌تر و سعادتمندتر خواهد کرد.

 

بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان تاکید دارد که با گذشت سه دهه از رحلت ملکوتی امام عزیز، جامعه بشری و امت اسلامی به رغم تلاش‌های دشمن در جلوگیری از نفوذ گفتمان انقلاب و راهبرد مقاومت و ظلم ستیزی در اقصی نقاط عالم و عدم تحقق گزاره راهبردی نوید داده شده توسط امام راحل (ره)؛ با صراحت شاهد فتح تدریجی سنگرهای کلیدی جهان توسط اسلام و شکل‌گیری قطب قدرت اسلامی در هندسه قدرت جهانی هستند.

 

 بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان ضمن تسلیت فرارسیدن ایام رحلت حضرت امام (ره) وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام الهی و مردمی پانزدهم خرداد ۴۲، بار دیگر با آرمان های امام راحل تجدید بیعت نموده و آمادگی خود را جهت اجرای فرامین مقام معظم رهبری اعلام می نماید.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)