دولت و مجلس باید در حل مسائل معیشتی مردم ورود فوری و جدی کنند

شنبه 1399/04/28 - 11:29 asatid-ghadiri
دکتر دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز عالی تهران بزر

دولت و مجلس باید در حل مسائل معیشتی مردم ورود فوری و جدی کنند

جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران در دانشگاه صنعتی امیر کبیر در جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید این دانشگاه عنوان کرد : کشور عزیزمان ایران توان حل همه مشکلات را دارد. چرا که ظرفیت حل این مشکلات را در اختیار دارد.

به گزارشروابط عمومی جنبش استادی بسیج دانشگاه‌های تهران بزرگ، جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید این دانشگاه عنوان کرد: کشور عزیزمان ایران توان حل همه مشکلات را دارد. چرا که ظرفیت حل این مشکلات را در اختیار دارد.


وی ضمن تاکید بر اینکه دولت و مجلس باید در حل مسائل معیشتی ورود جدی و فوری کنند، بر استفاده از ظرفیت نخبگی و دانشگاهی در کمک به دولت و مجلس در حل مشکلات معیشتی اشاره کرد.


دارا بیان کرد: اساتید ما آمادگی کامل برای همکاری علمی با دولت و به ویژه مجلس جدید را دارند و پیشرفت کشور مستلزم به کارگیری نخبگان دانشگاهی در عرصه تصمیم سازی است.


رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بر ضرورت حضور جدی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر در تصمیمات مربوط به حوزه های صنعتی تاکید کرد و از بسیج اساتید این دانشگاه خواست گروه های حل مسئله را راه اندازی کنند.


دارا عنوان کرد :کشور ما همان کشوری است که در حوزه‌های نظامی، پزشکی، نانو و خیلی از حوزه‌های دیگر حرف برای گفتن دارد اما چگونه است که در حوزه مدیریت اقتصادی کشور دچار مشکلاتی است؟


وی اعتماد به توان داخلی و عمل به تفکر "ما می توانیم" را راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی دانست.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)