سفیر دولت دزد کره جنوبی اخراج شود

یکشنبه 1399/05/05 - 16:17 asatid-ghadiri
اعتراض شدید اللحن کانون‌های جنبش استادی بسیج دانشگاه‌های آزا

سفیر دولت دزد کره جنوبی اخراج شود

جنبش استادی بسیج دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران در اعتراضی شدید اللحن درباره سرقت منابع ارزی ایرانیان از سوی دولت کره جنوبی بیانیه‌ای صادر کرد.


 

به گزارش روابط عمومی جنبش استادی بسیج ایران، جنبش استادی بسیج دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران در اعتراضی شدید اللحن درباره سرقت منابع ارزی ایرانیان از سوی دولت  کره جنوبی بیانیه‌ای صادر کرد.

 

در متن این بیانیه آمده است:

 

بسم الله القاصم الجبارین 

 

جناب آقای دکترظریف وزیرمحترم امور خارجه 

جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور

جناب آقای دکترعلی عسگری رئیس محترم صداوسیمای جمهوری اسلامی

سردار اشتری فرمانده محترم نیروی انتظامی

 

سلام علیکم

 

همانطور که مستحضرید در شرایط سخت جنگ اقتصادی استکبار جهانی با ملت شریف ایران و در میانه  بازی روانی دلار و سکه، کاهش رونق کسب و کارها با توجه به بحران بین المللی و ملی  ویروس کرونا، دولت کره جنوبی، که دارای  حجم متنابهی از روابط تجاری و سودهای  کلان ناشی از صادرات محصولاتش به ایران است در رفتاری دزدانه بجای پرداخت پول‌های خرید نفت که رقمی بین  6 تا  از 9 میلیارد دلار را شامل می‌شود را به بهانه تحریم‌ها بلوکه کرده است؛ دولتی که اکنون علی‌رغم  این دزدی آشکار تصور میکند یاغیگری مالی هزینه‌‍ای نیز برای کشورش در پی  ندارد.

 

  به عکس این تصور جنبش استادی دانشگاه آزاد اسلامی در استان تهران همصدا با ملت ایران بر آن است که  کشورهایی چون کره جنوبی که از نظر سیاسی جزو بردگان رژیم مستکبر آمریکا به حساب می آیند  باید متوجه هزینه همراهی با دشمنان ایران بشوند و بدانند بازار بزرگ 80 میلیونی ایران به این توهین عکس العمل دندان شکن نشان می‌دهد.  

 

این جانبان به نمایندگی از جنبش استادی دانشگاه‌های آزاد استان تهران میگوییم؛ عزت، حکمت و مصلحت ایجاب می‌کند با رفتار متقابل و عکس العمل بدون ترس و تعارف اقدامات عملی به شرح زیر برای مقابله با این قبیل رفتارها صورت گیرد: 

 

1.سفیر کره جنوبی به عنوان نماینده دولت دزد کره جنوبی بخاطر هم دستی با سارق بزرگ بزرگ بین المللی به  وزارت خارجه احضار و با تذکر کتبی اخراج و سطح روابط به سطح کاردار تنزل یابد.

 

2.پخش تبلیغ محصولات کره جنوبی تااطلاع ثانوی ازصداوسیما ی ایران و نیز از بیلبوردهای شهرهاممنوع و نماد های فعلی آن جمع آوری  شود. 

 

3. تااطلاع ثانوی خرید و واردات کالاهای کرهای از سوی مجلس محترم و انقلابی ممنوع و ترخیص کالاهای وارداتی از کره در بنادر نیز  تااطلاع ثانوی متوقف و ممنوع شود.

 

4. پخش سریال‌ها و فیلم‌های کره جنوبی از رسانه ملی متوقف شود. 

 

5. بر اساس این در خواست، اجازه تجمع اعتراضی سالم درمقابل سفارت برای جنبش استادی صادر شود.

 

کارگزاران و در صدرش رییس جمهور محترم بدانند  که بلوکه کردن داراییهای ملت شریف ایران نوعی راهزنی بین المللی از طرف دولت  ترسو، مطیع و برده  آمریکا است.

 

آقایان محترم !

 

حفاظت رسمی  از "غیرت ملی" ایرانیان وظیفه شما است و تاکید می‌کنیم  تنها با اقدام قاطع انقلابی جلوی تکرار این قبیل توهین‌ها گرفته خواهد شد. 

 

منتظر فراهم شدن زمینه اعتراض جنبش استادی دانشگاه‌های استان تهران هستیم .

 

ولن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلا

 

کانون‌های استادی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)