پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش‌های دینی و اسلامی، حقوق، علوم تربیتی و روانشناسی

شنبه, 05/25/1399 - 13:34 asatid-ghadiri
دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز تو

پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش‌های دینی و اسلامی، حقوق، علوم تربیتی و روانشناسی

کنفرانس بین المللی مطالعات اجتماعی فرهنگی و پژوهش‌های دینی توسط «دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین» و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور در آذرماه 1399 در کرج برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای جنبش استادی بسیج ایران (جابا)، کنفرانس بین المللی مطالعات اجتماعی فرهنگی و پژوهش‌های دینی توسط «دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین» و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور؛ با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی در آذرماه 1399 در کرج برگزار می شود.

 

روانشناسی، علوم رفتاری و اجتماعی، علوم انسانی از جمله حوزه‌های تحت پوشش این کنفرانس بین‌المللی است که با محورهای: پژوهش‌های دینی؛ علوم اسلامی؛ الهیات و معارف؛ فقه و حقوق؛ علوم روانشناسی؛ علوم تربیتی و رفتاری؛ علوم انسانی؛ علوم اجتماعی و فرهنگی برگزار می‌شود.

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس سایت دبیرخانه www.scsrconf.ir  مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.