این مطلب ۱۲۶۰ بار خوانده شده
معاون فرهنگی و اجتماعی بسیج اساتید اعلام کرد:

نشست ملی "قدرت نرم و ایران فردا "برگزار می شود

دکتر جلیل دارا از برگزاری نشست ملی با عنوان " قدرت نرم و ایران فردا " با حضور ۴۰۰ استاد آموزش دیده قدرت نرم از دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور ، دکتر جلیل دارا معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید و دبیر "نشست ملی قدرت نرم و ایران فردا" اعلام کرد این نشست با هدف هم اندیشی و توانمندسازی اساتید دانشگاه در جهت بسط قدرت نرم جمهوری اسلامی با حضور ۴۰۰ استاد آموزش دیده قدرت نرم از دانشگاه‌های سراسر کشور در روز سه شنبه سیزدهم شهریور ماه  از ساعت ۸ صبح الی ۱۹:۳۰ در دانشگاه تهران برگزار می شود.

مسئول برگزاری "نشست ملی قدرت نرم و ایران فردا" عنوان کرد: این اساتید که منتخب ۴۷۰۰ استاد آموزش دیده دوره‌های جنگ نرم هستند از زبدگان اساتید آموزش دیده قدرت نرم دانشگاه‌ها محسوب می شوند. موضوعاتی نظیر الزامات قدرت نرم جمهوری اسلامی، نفوذ، نسبت علوم انسانی و قدرت نرم، قدرت نرم آمریکا در پیشبرد اهدافش در ایران و ... با حضور کارشناسان متخصص حوزه های مربوطه به بحث گذاشته می‌شود.

دکتر دارا گفت: ازجمله دیگر برنامه‌های این نشست تقدیر از چند اثر فاخر با موضوعات فیلم، انیمیشن، کتاب، گروه فعال، مؤسسه و... با حضور سردار شکارچی، معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح و مهندس ضرغامی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌باشد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

سرمقاله

دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است.

 

مقدمه

بی تردید میان صحت و اتقان یک اندیشه اجتماعی و کارآیی و توانایی نظام اجتماعی برآمده از آن در پاسخگویی به مشکلات جامعه، رابطه مستقیمی برقرار است. از سویی دیگر، کارآمدی یا ناکارآمدی کارگزاران یک نظام سیاسی در اجرای اهداف و آرمان های آن، می‏تواند در کارآمد یا ناکارآمد به نظر آمدن آن نظام و به تبع، درست یا نادرست به نظر رسیدن آن اندیشه اجتماعی، تأثیر مثبت یا منفی بر جای گذارد.

معرفی اساتید