این مطلب ۱۲۵۹ بار خوانده شده
در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور

حضور و سخنرانی حضرت آیت الله مصباح یزدی در اجلاس سراسری استادان دانشگاه

حضرت آیت الله مصباح یزدی ضمن حضور در هجدهمین اجلاس سراسری سازمان بسیج اساتید کشور، به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در آستانه سال تحصیلی جدید و ماههای منتهی به جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، آیت الله مصباح یزدی رییس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی ره با دعوت دانشگاهیان در اجتماع پرشور استادان دانشگاه به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت. در این گزارش تأکید شده است اجتماعی کردن دانشگاهها و اتخاذ رویکرد حل المسائلی در کانونهای استادی بسیج سراسر کشور برای کمک به ملّت و مسئولان اجرایی کشور از مختصات اعلامی دوره تحولی در بسیج اساتید کشور است که با استقبال دانشگاهیان، وزارت علوم، نخبگان کشور و کارگزاران اجرایی روبرو شده است. هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور چهاردهم شهریورماه سال جاری و با حضور جمع کثیری از استادان دانشگاه در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

سرمقاله

دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است.

 

مقدمه

بی تردید میان صحت و اتقان یک اندیشه اجتماعی و کارآیی و توانایی نظام اجتماعی برآمده از آن در پاسخگویی به مشکلات جامعه، رابطه مستقیمی برقرار است. از سویی دیگر، کارآمدی یا ناکارآمدی کارگزاران یک نظام سیاسی در اجرای اهداف و آرمان های آن، می‏تواند در کارآمد یا ناکارآمد به نظر آمدن آن نظام و به تبع، درست یا نادرست به نظر رسیدن آن اندیشه اجتماعی، تأثیر مثبت یا منفی بر جای گذارد.

معرفی اساتید