رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

شناخت میدان عمل و توانمندی ها و آسیب های کشور شرط پیروزی است / انقلاب اسلامی راهی است برای رشد و تعالی بشر در این برهه تاریخی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت امروزه و در این برهه تاریخی انقلاب اسلامی راهی است برای رشد و تعالی جامعه اسلامی و تمام بشر و باید به این مسئله بسیار مهم باور داشت.

به گزارروابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، سردار غلام حسین غیب پرور در هجدهمین اجلاسیه بسیج اساتید کشور در دانشگاه تهران با اشاره به اینکه شناخت حغرافیا و هندسه میدان عمل و توجه به داشته ها و توانمندی ها و آسیب های کشور مهم ترین شرط پیروزی در میدان جنگ امروز است اظهار کرد مهم ترین داشته کشور دین اسلام است و با تکیه و شناخت این داشته ارزشمند می توان در میدان جنگ پیروز شد .

 

وی با اشاره به اینکه باید به آینده باور داشت و از خودباوری غافل نشد گفت با امید به آینده می توان در هر برهه ای به پیروزی های بسیاری دست یافت و باید بر اعتقادات انقلابی و دینی خود تکیه کرد و از ناامیدی حرفی نزد .

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امروز باید باور داشت که انقلاب اسلامی در این برهه تاریخی راهی است برای رشد و تعالی جامعه اسلامی و تمام بشریت گفت  تحقق این مسئله زحمت فراوانی دارد و شما استادان می دانید مسیر رشد و تعالی را نمی توان بی خطر طی کرد  غیب پرور افزود شناخت دولت بسیار اهمیت دارد و عناصر خودفروخته داخلی بر علیه انقلاب اسلامی بر تبل می کوبند و بسیاری از مشکلات جنگ روانی است که در عملیات روانی بطری پر آب را طوری نشان می دهد که انگار خالی است و باید مراقب این حجمه ها بود وی افزود افتخار ازآن کسانی است که از عرصه های امتحان بتوانند پیروز بیرون بیایند و ۴۰ سال مردم امتحان ها و سختی های بسیاری را پشت سر گذاشتند. 

 

غیب پرور ادامه داد در حال حاضر از خداوند امید فرج داریم و نباید در این میان دشمن ما را بترساند چرا که ما خطرهای بسیاری را پشت سر گذاشته ایم و به فضل خدا مطمئن هستیم از این مرحله نیز عبور خواهیم کرد .

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه برخی از مشکلات ما در حوزه مدیریت دولتی و بخشی مربوط به مدیریت غیر دولتی غیر متعهد است و در آنجا که دولت نیست خودمان  به خودمان ظلم می کنیم همانند موضوع احتکار که بخش های غیر دولتی به مردم رحم نمی کنند .

 

غیب پرور افزود حرکت پر خروش به سمت تعالی اقتضاء می کند نیروها و آسیب های خود را  بشناسیم.  وی گفت علاوه بر اینکه باید به داشته های خود توجه کنیم باید نقاط ضعف را شناسایی در راستای رفع آنها تلاش کرد .  انتهای خبر

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.