این مطلب ۷۲۷ بار خوانده شده
در هجدهمین اجلاس استادان بسیجی صورت گرفت

انتصاب دبیر ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی

رییس سازمان بسیج اساتید کشور در هجدهمین اجلاس استادان بسیجی ،سید مصطفی مصلح زاده را به سمت دبیر ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی منصوب کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، با حکم مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور سیدمصطفی مصلح زاده به عنوان دبیر ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی منصوب شد.

 

گفتنی است حکم مسئولیت مصلح‌زاده امروز با حضور محمدباقر قالیباف و زارعی در هجدهمین اجلاس سالیانه بسیج اساتید به وی تحویل داده شد.

 

ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی با کمک و همراهی صاحب نظران دانشگاهی و حوزوی ایجاد شده تا به گفته رئیس بسیج اساتید از همه ظرفیت ‏های جغرافیایی، سیاسی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی، علمی و سرمایه‏­ های ­انسانی داخل و خارج از کشور بدون تنگ نظری ‏های حزبی، قومی و مذهبی برای فعلیت تمدنی آن استفاده شود.

 

لازم به ذکر است امروز از ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی در اجلاس بسیج اساتید رونمایی شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

سرمقاله

دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است.

 

مقدمه

بی تردید میان صحت و اتقان یک اندیشه اجتماعی و کارآیی و توانایی نظام اجتماعی برآمده از آن در پاسخگویی به مشکلات جامعه، رابطه مستقیمی برقرار است. از سویی دیگر، کارآمدی یا ناکارآمدی کارگزاران یک نظام سیاسی در اجرای اهداف و آرمان های آن، می‏تواند در کارآمد یا ناکارآمد به نظر آمدن آن نظام و به تبع، درست یا نادرست به نظر رسیدن آن اندیشه اجتماعی، تأثیر مثبت یا منفی بر جای گذارد.

معرفی اساتید