این مطلب ۱۳۱ بار خوانده شده
به همت سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت

تجلیل از قضات انقلابی در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید

در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور از قضات انقلابی جمهوری اسلامی ایران تجلیل به عمل آمد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در همايش سراسری بسیج اساتید با عنوان «بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی» ،  که با حضور آيت الله مصباح يزدي، سردار غلامحسين غيب پرور رئيس سازمان بسيج مستضعفين، محمدباقر قاليباف شهردار سابق تهران و مجتبي زارعي رئيس سازمان بسيج اساتيد کشور برگزار شد،  از اسدلله مسعودی مقام دادیار دیوان عالی کشور و رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی و محمد مهدی حاج محمدی بازپرس ویژه دادگاه عمومی و انقلاب تهران تقدیر و تشکر شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.