این مطلب ۴۱ بار خوانده شده
در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور صورت گرفت

تجلیل از خادمان گمنام جمهوري اسلامي ايران

در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور که با موضوع بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی برگزار گردید، از اساتيد بسيجي و خادمان گمنام جمهوري اسلامي ايران تقدیر و تشکر شد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید کشور، در این همایش که با حضور آيت الله مصباح يزدي، سردار غلامحسين غيب پرور رئيس سازمان بسيج مستضعفين، محمدباقر قاليباف شهردار سابق تهران و مجتبي زارعي رئيس سازمان بسيج اساتيد کشور برگزار شد، از امیر ارتش کریم بنی طرفی، مهندس نوری مدیر عامل سازمان هواپیمایی کشور، خانواده مرحوم شایان فر، رئیس پژوهشکده روزنامه کیهان، دکتر رهدار عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم و مرکز مطالعات راهبردی فتوح، مهدی جمشیدی عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه و عزت الله مطهری معروف به عزت شاهی، مهدی غیوران و همسرشان طاهره سجادی، فرزند شهید اندرزگو تجلیل شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

سرمقاله

دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است.

 

مقدمه

بی تردید میان صحت و اتقان یک اندیشه اجتماعی و کارآیی و توانایی نظام اجتماعی برآمده از آن در پاسخگویی به مشکلات جامعه، رابطه مستقیمی برقرار است. از سویی دیگر، کارآمدی یا ناکارآمدی کارگزاران یک نظام سیاسی در اجرای اهداف و آرمان های آن، می‏تواند در کارآمد یا ناکارآمد به نظر آمدن آن نظام و به تبع، درست یا نادرست به نظر رسیدن آن اندیشه اجتماعی، تأثیر مثبت یا منفی بر جای گذارد.

معرفی اساتید