این مطلب ۱۵۰ بار خوانده شده
در اولین روز اجلاس بسیج اساتید کشور صورت گرفت

تقدیر از صاحبان آثار فاخر فرهنگی در نشست ملی" قدرت نرم و ایران فردا"

در « نشست ملی قدرت نرم و ایران فردا» از صاحبان چند اثر فاخر فرهنگی با موضوعات فیلم، انیمیشن و کتاب تقدیر و تجلیل شد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در «نشست ملی قدرت نرم و ایران فردا» که در اولین روز اجلاس بسیج اساتید و با هدف هم‌اندیشی و توانمندسازی اساتید دانشگاه در جهت بسط قدرت نرم جمهوری اسلامی، برگزار شد، از صاحبان آثار فرهنگی تجلیل و تقدیر شد.

 

در این نشست که با حضور سردار شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح و مهندس ضرغامی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در سالن شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران صورت گرفت، از مؤسسه هنر پویا به علت تولید پویانمایی فیلشاه، شرکت دانش بنیان وب پردازان پارسی جو، مؤسسه موعود عصر و ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم یتیم‌خانه ایران، به علت فعالیت در حوزه قدرت نرم قدردانی شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید