این مطلب ۸۹ بار خوانده شده
به همت بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافق صورت گرفت

تقدير و تجلیل از اساتید و همکاران سادات واحد

بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي بافق از سادات دانشگاه، تقدير كرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در اين برنامه كه به پیشنهاد و همت بسیج اساتید دانشگاه در سالن كنفرانس دانشكده فني و مهندسي برگزار شد، در ابتدا مهدی اسلام زاده مسئول بسیج اساتید دانشکاه ضمن تبریک عید غدیر خم و بر شمردن اهمیت بالای عید ولایت در برابر سایر اعیاد، به سادات حاضر در جلسه خوش آمد گفت و بیان کرد که باید همه توان و تلاش خود را مجموعه اساتید و کارکنان در خصوص شناساندن اهمیت عید غدیر در دانشگاه به کار گیریم.

 

 سپس حسينعلي لازمي، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بافق، با تبريك عيد غدير خم، عيد ولايت را نشان حقانيت مكتب تشيع دانست و بر بزرگداشت اين روز تاكيد كرد.

 

همچنين در اين مراسم با اهدا هديه، از سیزده نفر از اساتيد و کارکنان دانشگاه كه از سادات عزیز هستند، تقدير بعمل آمد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.