۱۶ بهمن ماه سال جاری رخ می دهد

تالار فردوسی دانشکده ادبیات میزبان آیین چهل سالگی انقلاب اسلامی

رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ از برگزاری آیین چهل سالگی انقلاب اسلامی در ۱۶ بهمن ماه سال جاری در دانشگاه تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید کشور، عرفان خسرویان با اشاره به برگزاری آیین چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت این مراسم ویژه با حضور بیش از یک‌ هزار نفر از اساتید جوان بسیجی دانشگاه‌های سراسر استان تهران در سالن علامه دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این آیین روز ۱۶ بهمن ماه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود گفت، مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت بررسی مسائل جاری کشور و مسئله‌یابی و حل مسئله و انقلاب اسلامی در دهه پنجم انقلاب و بررسی الگوی حکمرانی انقلاب اسلامی به صورت پرسش و پاسخی برگزار می شود.

رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ با اشاره به اینکه در این مراسم سخنرانان اصلی همچون ضرغامی، ذاکانی و بذرپاش حضور دارند تصریح کرد در پایان این همایش پنل تخصصی با حضور چهار استاد و صاحب نظر در خصوص دستاوردهای علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود و در کنار این همایش نمایشگاهی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف علمی تخصصی فرهنگی سیاسی و ...  در طی چهل سال عمر با برکتش برپا خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به تجلیل از ۴۰ استاد جوان گفت این اساتید در حوزه‌های مختلف علمی فرهنگی سیاسی اجتماعی و ... در حوزه انقلاب اسلامی تجلیل می‌شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.