این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده
به همت بسیج اساتید استان گیلان انجام شد :

نشست پیرامون تاسیس اندیشکده‌های راهبردی

به همت بسیج اساتید استان گیلان، نشستی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و اساتید بسیجی این واحد انجام گرفت .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سرویس بسیج اساتید خبرگزاری بسیج ، به همت بسیج اساتید استان گیلان دیدار مسئولین سازمان بسیج اساتید استان گیلان با دکتر بیدریغ (رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان) و اساتید بسیجی این واحد انجام گرفت.

در این دیدار اساتید درخصوص تاسیس اندیشکده‎های راهبردی بسیج اساتید ، هم افزایی و همکاری‌های دوجانبه ، به بحث و تبادل نظر پرداختند .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید