سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان برگزار کرد:

بازدید علمی از کارخانجات خودروسازی ارگ جدید بم

بیش از ۳۰ نفر از اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان در قالب اردوی راهیان علم و فناوری از کارخانجات خودروسازی ارگ جدید بم بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، بیش از ۳۰ نفر از اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان در قالب اردوی راهیان علم و فناوری از کارخانجات خودروسازی ارگ جدید بم بازدید به عمل آوردند.

با هماهنگی انجام شده با مدیران خودروسازی ارگ جدید، به محض ورود به مجموعه ارگ جدید، اساتید حاضر با حضور در سالن کنفرانس، با توضیحات عوامل مربوطه و پخش فیلم با روند بازسازی و آبادانی ارگ جدید بم و انتقال تکنولوژی‌های جدید و ساخت کارخانجات خودروسازی آَشنا شدند.

در ادامه با حضور در محل کارخانجات، ابتدا از خط تولید اتاق خودروها و رنگ‌آمیزی آن با توضیحات کارشناسان فنی و مشاهده عینی بازدید به عمل آمد.

سپس از سالن مونتاژ و تولید خودروهای مختلف بازدید کرده و از نحوه تولید از ابتدا تا انتها و بهره برداری از خودرو با توضیحات مسئولین و مشاهدات عینی آشنا گردیدند.

 در این بازدید چند ساعته تمام قسمت‌های کارخانه جهت آشنایی اساتید در معرض بازدید حاضرین قرار گرفت.

در انتها اساتید با حضور در مسجد به اقامه نماز جماعت ظهر  و عصر پرداخته و پس از پذیرایی و صرف ناهار ، ارگ جدید بم را به مقصد زاهدان ترک نمودند.

 

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.