معاون بانوان بسیج اساتید کشور مطرح کرد؛

ضرورت ظرفیت شناسی دانشگاهیان در راستای تشکیل گروه مسأله محور

معاون بانوان سازمان بسیج اساتید کشور گفت؛ ظرفیت شناسی دانشگاهیان در راستای تشکیل گروه‌های مسأله محور و اندیشکده های حل المسائلی ضرورت دارد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید کشور، خانم قوی در نشست هم‌اندیشی بانوان بسیج اساتید گفت؛ باید در امور خواهران بحث انسجام بخشی به فعالیت‌ها در دستور کار قرار داده شود و در ابتدای کار نیازمند ظرفیت شناسی اساتید و دانشجویان هستیم چرا که باید در همه بخش‌های دانشگاهی ظرفیت شناسی کرده و این ظرفیت‌ها در دانشگاه انسجام پیدا کند.

وی ادامه داد؛ این انسجام باید با تشکیل گروه‌های مساله محور و اندیشکده‌ها صورت گیرد که فرآیند کاری آن وجهی ایجابی و وجهی سلبی در مبانی دارد که بر اساس آن باید حرکت کرد. که بخشی از کار ما جدا از تشکیل کارگروه و انسجام بخشی، مسأله محور کار کردن موضوعات و مسائل مختلف و اساسی است.

معاون بانوان بسیج اساتید کشور تصریح کرد؛ نگاه سیستمی  به علم و مبنا قرار دادن مبانی دینی در بسیج اساتید باید مورد توجه قرار گیرد که در این راستا لازم است در گام نخست اندیشکده‌هایی در حوزه زنان ایجاد شود که نقطه آغاز کار ما به دلیل وجود پتانسیل‌ها و ظرفیت موجود در دانشگاه الزهرا است .

قوی خاطرنشان کرد؛ گام دوم انعکاس و رسانه‌ای کردن راهکارهای علمی است که باید راهکار برای انعکاس بررسی شود و با حفظ همه ارزش‌ها و الگوبرداری از ائمه اطهار از خداوند می‌خواهیم توفیق دهد تا در کنار همکاران در سازمان بسیج اساتید گام‌های موثر و مثبتی را برداریم و بانوان در کنار آقایان مکمل کننده کارها و فعالیت‌های علمی و فرهنگی در این سازمان باشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.