رییس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده مطرح کرد؛

ضرورت آسیب شناسی مسائل زنان در جامعه امروز

رییس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده مطرح کرد؛ در شرایط امروز آسیب شناسی مسائل زنان در جامعه ضرورت دارد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید کشور؛ زهرا آیت‌اللهی در نشست هم‌اندیشی معاونت بانوان بسیج اساتید کشور با اشاره به اینکه حوزه آزاداندیشی برای تضارب آراء از اساتید حمایت ویژه طلب می‌کند تصریح کرد؛ نقش مرجعیت اساتید جهت رفع مشکلات دانشجویان و جهت دهی به آنان بسیار موثر است و موضوع مهم دیگر آسیب‌شناسی مسایل زنان در این برهه تاریخی است.

وی ادامه داد؛ امروزه دشمنان در برخی موارد حوزه خانواده وارد شده است و بحران ایجاد می‌کند که باید ما به عنوان جزئی از بدنه جامعه در این خصوص بصیرت داشته باشیم.

رییس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده با اشاره به نقش و جایگاه مهم دانشجو در خصوص نگهداشت حوزه خانواده گفت؛ برای خنثی کردن نقشه‌ها‌ی دشمنان در خصوص خانواده، باید از بدنه دانشگاه بهره ببریم چرا که دانشجو اگر توجیه شود بسیاری از مشکلات حل می‌شود و در برخی از موارد دانشجو در جامعه مرجع و تأثیرگذار است.

آیت‌اللهی عنوان کرد؛ دشمنان از موضوع جایگاه ویژه سلامت در میان جوامع وارد حوزه خانواده شده است  و سعی دارد از این طریق در زمینه مسائل مربوط به زنان و خانواده وارد شود و در صدد ضربه زدن است.

وی در پایان با اشاره به اینکه باید در بسیج اساتید طرح‎های عملیاتی داده شود و اساتید با تجربه و دانش خود در مصوبات شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها کمک کنند گفت؛ امروز ضعف حوزه زنان، جزیره‌ای کار کردن و جدا بودن تشکل‌ها و نهادها است و در این بین لازم است هم‌افزایی صورت گیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.