طی احکام جداگانه‌ای ازسوی مجتبی زارعی صورت گرفت

انتصاب معاون جدید بررسی و تحلیل، معاون پژوهشی و رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور صبح امروز و در احکام جداگانه‌ای، معاون جدید بررسی و تحلیل، معاون جدید پژوهشی و مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر مجتبی زارعی در جلسه‌ای که امروز در محلّ سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد، ضمن بیان گزارش کوتاهی از آخرین فعالیت‌های بسیج اساتید در سال جاری و برنامه‌های این سازمان در سال ۹۸ که با بیانیه راهبردی مقام معظم رهبری (گام دوم انقلاب) همسو و هم افق خواهد بود، ضرورت‌های فعالیت در این سازمان و به ویژه در معاونت بررسی و تحلیل و معاونت پژوهشی را یادآوری کرد.

دکتر مجتبی زارعی با ابراز تشکر از زحمات دکتر شفیعی‌فر در معاونت پژوهشی سازمان گفت: معاونت پژوهشی ازجمله بخش‌هایی است که در استفاده از ظرفیت علمی استادان دانشگاه می‌تواند بسیار مؤثر باشد و بسیار بااهمیت است. عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس با آرزوی موفقیت برای دکتر قیصری در معاونت پژوهشی و بیان مهم‌ترین مأموریت‌ها و برنامه‌های این معاونت گفت: امیدواریم زحماتی که دکتر شفیعی‌فر تاکنون در این معاونت متقبل شده‌اند، در سال ۹۸ به ثمر رسیده و با مدیریت دکتر قیصری به بهترین نحو اجرایی شود.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در ادامه با اشاره به اهمیت دانشگاه‌های تهران در فعالیت‌های بسیج اساتید خاطرنشان کرد: دانشگاه‌های تهران بزرگ ظرفیت مهم و بزرگی برای مجموعه آموزش عالی کشور است و با تجربیات خوبی که دکتر دارا از آن برخوردار است، امیدواریم در سال آتی ویژگیِ پیشرانی و پیش برندگی در کانون‌های دانشگاهی بسیج اساتید تهران بزرگ متبلور شده و گام‌های مؤثری در راستای انسجام بخشی و عملیاتی کردن برنامه‌های حلّ المسائلی بسیج اساتید برداشته شود.

دکتر زارعی همچنین با اشاره به لزوم اتخاذ سیاست‌های درست و بهنگام ازسوی استادان بسیجی در مواقع حساس و مورد نیاز در کشور گفت: استادان بسیجی همسو با بیانیه گام دوم رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، باید فعالیت‌های مؤثرتری را در پیش گرفته و با استفاده از تکنیک‌های مؤثر در عصر ارتباطات، میدان‌داری و جریان‌سازی در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی کشور را در اولویتِ کاری خویش قرار دهند.

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات آقایان دکتر معاف، دکتر شفیعی‌فر و دکتر خسرویان به عنوان معاونین پیشین بررسی و تحلیل، پژوهشی و رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ، حکم مسئولیت دکتر محمد شفیعی‌فر به عنوان معاون جدید بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشور، دکتر نورالله قیصری به عنوان معاون جدید پژوهشی بسیج اساتید کشور و دکتر جلیل دارا به عنوان مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ با حفظ سمت را به ایشان تقدیم کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.