رییس سازمان بسیج اساتید استان گلستان:

فرهنگ دفاع مقدس فرهنگ عزت بخش و سربلندی ایران اسلامی

راهیان نور سنت و اقدام شایسته‌ای است که مشتاقان این طریق معنوی و قدسی را با جلوه‌های درخشان این فرهنگ آشنا می‌نماید.

 به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان گلستان، دکتر غلامرضا منتظری هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور و اثربخشی آن در بین اساتید بسیجی و انقلابی بیان کرد: فرهنگ دفاع مقدس فرهنگ عزت بخش و سربلندی ایران اسلامی در عصر جدید است. راهیان نور سنت و اقدام شایسته‌ای است که مشتاقان این طریق معنوی و قدسی را با جلوه‌های درخشان این فرهنگ، یعنی؛ ایثار، ایستادگی، مقاومت، عبودیت و بندگی، اخلاص و خداباوری و استکبارستیزی آشنا می‌نماید.

 

رییس سازمان بسیج اساتید استان گلستان بیان کرد؛ راهیان نور فرصت ارزشمندی است تا هر انسان علاقمندی به قدر قابلیت، از دانشگاه تحول آفرین و مکتب انسان‌ساز شهدا و ایثارگران و آزادگان ره توشه‌ای برگیرد و زمینه صعود خویش را به بام بلند عزت و معنویت فراهم آورد.

 

دکتر منتظری در ادامه گفت؛ راهیان نور تمرین هجرت از وضع موجود به سوی وضعیت مطلوب است، سفری برای خودسازی و زان پس دگرسازی است. حضور در کاروان راهیان نور زمینه ارتقای معرفت و بینش اعتقادی انسان را فراهم می‌آورد و غیرت ملی و دینی را فزونی می بخشد. با حضور در راهیان نور تجلی آیات قرآن کریم و روایات دینی را در عرصه حیات با عزت و ذلت مستکبران می‌توان به تماشا نشست.

 

 

 

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.