در محکومیت تروریستی اعلام کردن سپاه توسط آمریکایی‌های تروریست صادر شد:

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان بوشهر

بسیج اساتید دانشگاه‌های استان بوشهر در بیانیه‌ای، تروریستی اعلام کردن سپاه توسط آمریکایی‌های تروریست را محکوم کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان بوشهر، متن این بیانیه بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

"وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ"

 

 

اقدام اخیر دولت آمریکا و در رأس آن رئیس جمهور احمق و گستاخشان بار دیگر چهره‌ی کریه استکبار جهانی و دل‌های پر از نفرت و کینه‌ی آنان نسبت به ممالک اسلامی به طور عام و جمهوری اسلامی ایران به طور خاص را بیش از پیش نمایان کرد.

استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ خوب فهمیده اند که تمدن نوین اسلامی به رهبری ایران در حال تغییر معادلات زندگی بشر است و لذا در پی حمله به بازوهای اصلی آن از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برآمده‌اند اما با توجه به نفوذ راهبردی این نهاد مقدس و انقلابی در جهان و به ویژه خاورمیانه، به مرز عصبانیت و استیصال رسیده اند تا جایی که این نهاد انقلابی که بر اساس اصل ۱۵۰ قانون اساسی یکی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است را در اقدامی سفیهانه در لیست گروه‌های تروریستی قرار می دهد.

 امروز اندیشمندان جهان با مرور تاریخ نکبت بار آمریکا از ستم به رنگین پوستان و بومیان آمریکا، جاسوسی از ملت‌های مختلف و تضعیف آمریکای جنوبی گرفته تا لشگرکشی به عراق، افغانستان، سوریه، ویتنام و ده‌ها کشور دیگر به خوبی جنایتکاری‌های دولت تروریست پرور و حامی تروریست یعنی آمریکا را تشخیص خواهند داد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ ملت ایران و انقلاب اسلامی است که علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی، در عرصه‌های دیگری همچون سازندگی، عمران، خدمت‌رسانی به محرومان، مسائل فرهنگی و هنری و تولید فکر انقلابی، نقش‌آفرینی می‌کند و از بدو تاسیس تاکنون در کنار مردم در برابر زیاده خواهی‌های آمریکا ایستاده است و در این مسیر لحظه‌ای از مبارزه با استکبار کوتاه نیامده و نخواهد آمد.

اقدام بی خردانه دولت آمریکا مبنی بر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک سازمان تروریستی، یکی دیگر از اقدامات این دولت جنایتکار و لکه ننگ بزرگ و مفتضحانه‌ای بر عمر نفرت‌بار استکبار جهانی است. آمریکایی‌ها به میزان حمایت و پشتیبانی مردم ایران از نیروهای سپاه پاسداران اشراف دارند و نیک می‌دانند که تصویب این طرح به منزوی شدن آمریکا منجر خواهد شد و دستان ایران را برای اقدامات متقابل باز خواهد گذاشت که اقدام به‌جای ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، شورای عالی امنیت ملی و مجلس شورای اسلامی در همین راستا است .

آمریکا با این اقدام، منافع ملی جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران را هدف قرار داده و علاوه بر دامن زدن به جنگ اقتصادی، امنیت ملی کشورمان را تهدید می‌کند، لذا ما اساتید بسیجی استان بوشهر، ضمن محکومیت این اقدام، حمایت قاطع خود را در سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) که به روز پاسدار نیز مزین شده است، از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌نماییم و مصرانه از دولت و مجلس محترم می‌خواهیم تا با طرح شکایت حقوقی در محاکم بین المللی، این اقدام آمریکا را محکوم نمایند.

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.