بیانیه بسیج اساتید دانشگاه‌های اصفهان

سپاه پاسداران کانون مبارزه با استکبار جهانی و مزدوران آن است

بسیج اساتید دانشگاه‌های استان اصفهان در محکومیت قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی از سوی دولت آمریکا، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه‌های استان اصفهان در محکومیت قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی از سوی دولت آمریکا، بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

ولادت با سعادت حضرت سیدالشهدا امام حسین علیه‌السلام به حق به‌عنوان روز پاسدار نامیده شده است، چرا که سیدالشهدا پاسدار اسلام اهل‌بیت بود و پاسداری از انقلاب امام حسین (ع) در عصر حاضر بر عهده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رهبری ولی‌فقیه جامع شرایط بوده و هست.

در ادامه آورده شده است: در آستانه این عید بزرگ دشمن همیشگی انقلاب و اسلام یعنی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و بزرگ‌ترین حامی تروریست در جهان با تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهایت دشمنی و خباثت خود را با ملت ایران اسلامی نشان داد و البته در این موضع‌گیری خصمانه اوج حماقت خویش را در عرصه بین‌المللی به نمایش گذاشت. 

اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان اصفهان تأکید کرده‌اند: سپاه پاسداران یکی از کانون‌های دشمنی استکبار جهانی و مزدوران آن است که در موارد و مناسبت‌های مختلف این دشمنی توسط ایادی استکبار به صراحت اعلام شده است، این به آن دلیل است که در تمامی فتنه‌های داخلی و بین‌المللی سپاه در صف مقدم مقابله با دشمن بوده است که از آن جمله حوادث غرب و جنوب کشور در ابتدای انقلاب، فتنه‌های مختلف داخلی مانند فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ و همچنین فتنه‌های خارجی که مهم‌ترین آن فتنه داعش بوده است، این  همه دلایل عصبانیت دشمنان از سپاه بوده و خواهد بود. 

در قسمت دیگری از این بیانیه آورده شده است: حضور سپاه در صحنه‌های مختلف و به ویژه حضور مؤثر در سیل‌های اخیر محبوبیت این ارگان انقلابی را در چشم مردم افزایش داده و این حرکت دشمن قطعاً باعث افزایش محبوبیت سپاه خواهد بود و همچنین نتیجه این حماقت آمریکا اتحاد بیشتر ملت ایران را رقم خواهد زد.

در پایان تأکید شده است: بسیج اساتید استان اصفهان ضمن محکوم کردن این حرکت غیرقانونی و مخالف با اصول دیپلماسی رئیس‌جمهور آمریکا حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده و به بیان مقام عظمای ولایت باور قلبی دارد که ترامپ و احمق‌های دور و بر نظام حاکمه آمریکا در حال حرکت به سمت حضیض هستند و با الگوگیری از عمل مؤمنانه اولیاء الهی همچون امام بزرگوار و رهبری فرزانه انقلاب، برای خدا و در راه خدا به وظایف خود عمل خواهد کرد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.