مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:

تشکیل سپاه پاسداران، از جلوه‌های انقلاب اسلامی بود

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: یکی از جلوه‌های انقلاب اسلامی، تشکیل سپاه پاسداران بود، که به تدبیر حکیمانه امام عزیزمان محقق شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان بوشهر، حجت الاسلام عباس دشتی نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌های استان بوشهر با محکوم نمودن اقدام دولت آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت؛ حق و باطل از مسائل مهمی است که در تعارضات فکری وعملی انسان از آغازخلقت، ظهور و بروز داشته و همچنان ادامه دارد، به عبارتی تا حق در مسیر حقانیت در حال حرکت و نیل به اهداف خود است، باطل دست از مخالفت و سنگ اندازی و ایجاد فتنه برنمی دارد.

حجت الاسلام دشتی ادامه داد: این تقابل با ظهور اسلام و آغاز رسالت نبی مکرم اسلام (ص) به تقابل حداکثری خود رسید و بسیار در تاریخ اسلام و آیات قرآن کریم مشاهده می‌کنیم که مستکبرین زمان رسول الله (ص) با ایشان مخالفت کرده و برای ایشان مشکلات زیادی به وجود آوردند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: امروزه حکومت جمهوری اسلامی که چهل سال از عمر بابرکتش می‌گذرد و خود را ادامه دهنده راه پیامبر مکرم اسلام و اهل بیت ایشان می‌داند در تقابل جدی با استکبار جهانی به خصوص آمریکای جنایتکار می‌باشد، به نحوی که از آغاز نهضت امام خمینی (ره) درسال ۴۲ تا ۵۷ ، جریان باطل تمام تلاش خود را برای به انزوا کشاندن ایشان و نهضت الهی شان انجام داده‌اند.

عباس دشتی عنوان کرد: آمریکای جنایتکار در زمان تبعید امام راحل در عراق، ترکیه، و فرانسه نیز تمام توان خود را برای بایکوت خبری و رسانه ای ایشان انجام داد. اما با توجه به نص قرآن کریم که مجاهدت در راه خدا را نتیجه بخش بیان می‌کند، مجاهدت‌های امام خمینی و یاران شان به ثمر نشست و انقلاب شکوهمند اسلامی به پیروزی رسید.

وی تصریح کرد: یکی از جلوه‌های انقلاب اسلامی، تشکیل سپاه پاسداران بود، که به تدبیر حکیمانه امام عزیزمان محقق شد و از آغاز تشکیل این نهاد انقلابی که رویش برجسته نظام اسلامی می‌باشد، تقابل و دشمنی با این نهاد مردمی توسط آمریکای خون خوار، هر روز بیشتر و بیشتر شده، تا جایی که در چند روز گذشته این مجموعه حامی مستضعفین عالم را در اقدامی پلید، در لیست گروه های تروریستی قرار داد.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: سپاه عزیز مجموعه فاخر، موثر و پرتوان است. آن‌چنان که امام در خصوص سپاه می‌فرمایند "نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بحق از بزرگ‌ترین سنگرهای دفاع از ارزش‌های الهی نظام ما بوده و خواهد بود" و رهبری عزیز انقلاب حضرت امام خامنه ای نیز در تعبیری می‌فرمایند "ما سپاه را با همان چشمی نگاه می‌کنیم که امام عزیزمان نگاه می‌کرد ؛ به عنوان بازوی قدرتمند نظام و به عنوان گام استوار در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی" ما سپاه را به معنای حقیقی کلمه، پاسدار انقلاب اسلامی می‌دانیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.