صبح امروز صورت گرفت

ارتباط مستقیم تصویری مسئولان بسیج اساتید کشور با استان‌های سیل‌زده

صبح امروز و با حضور رئیس، قائم مقام، معاون پژوهشی و معاون اجرایی سازمان بسیج اساتید کشور در محلّ این سازمان، گزارش آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده کشور از مسئولان استان‌های مازندران، گلستان، خوزستان، لرستان و ایلام ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در این ارتباط تصویری مسئولان بسیج اساتید استان‌های مذکور با ارائه آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده، به بیان گزارش عملکرد جهادی و داوطلبانه استادان بسیجی در این استان‌ها پرداخته و ضروری‌ترین نیازمندی‌های هم‌وطنان سیل‌زده را برشمردند.

دکتر مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور نیز در این ارتباط، ضمن تشکر از رویکرد فعالانه استادان بسیجی در کمک‌رسانی به هم‌وطنان سیل‌زده در اقصی نقاط کشور گفت: پویشی که توسط سازمان بسیج اساتید با محوریت بسیج اساتید تهران بزرگ راه‌اندازی شده است، باید در کشور گسترش یابد تا دانشگاهیان با ایفای نقش تاریخی خود در این شرایط سخت، مرهمی بر زخم‌های هم‌وطنان غیور و مصیبت‌دیده در شهرهای سیل‌زده باشند.

دکتر زارعی در پایان تاکید کرد: سازمان بسیج اساتید کشور و استادان بسیجی تمام توان خود را برای کاهش آسیب‌های ناشی از سیل اخیر بکار خواهند گرفت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.