بیانیه بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم در محکومیت گستاخی دولت آمریکا؛

سپاه عامل ناکامی همه طراحی‌ها و دسیسه‌های آمریکا در خاورمیانه است

سپاه آرامش ارتش و نیروهای امنیتی آمریکا در منطقه را سلب نماید تا شیطان بزرگ بفهمد که دوران بزن در رو تمام شده است.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان قم، متن بیانیه اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان قم بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

لَنْ يَضُرُّوكُمْ إِلاَّ أَذىً وَ إِنْ يُقاتِلُوكُمْ يُوَلُّوكُمُ الْأَدْبارَ ثُمَّ لا يُنْصَرُونَ

 

آنها (اهل كتاب) جز آزارى اندك، هرگز به شما زيانى نخواهند رسانيد و اگر با شما بجنگند، به شما پشت خواهندكرد و بگريزند، سپس کسی آنها را یاری نمی کند. «سوره آل عمران : آيه ۱۱۱»

 

سرانجام پس از چند هفته فضاسازی و تبلیغات گسترده، دونالد ترامپ رییس جمهور سبک مغز آمریکادر اقدامی مغایر با هنجارهای بین المللی و در راستای خوش خدمتی به نتانیاهو در آستانه انتخابات رژیم صهیونیستی ، نام مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را جزء لیست گروه‌های تروریستی اعلام کرد و اوج خباثت و دنائت سردمداران کاخ سفید را به نمایش گذاشت.

هرچند اینگونه اظهار نظرها و دشمنی‌ها برای ملت شریف ایران تازگی ندارد. اما از آنجایی که دشمنان ما احمق‌های درجه یکی هستند، بد‌ترین وقت را برای تروریستی نامیدن سپاه انتخاب کردند؛ در آستانه روز پاسدار و در شرایطی که سپاه در خط مقدم یاری مردم سیل زده قرار دارد.

 ملت عزیزما و همه مسلمانان آزادیخواه جهان خوب می‌دانند آنچه آمریکا اعلام کرد نتیجه عقده حقارت و ناکامی ۴۰ ساله‌ای است که دژ استوار سپاه در حفاظت همه‌جانبه از هویت و استقلال ایران و غرب آسیا به ارمغان آورده است و این پرچم عزت هنوز در دست قدرتمند فرزندان ملت در سپاه است و عزیز بودن ملت ایران و اصرار بر استقلال و هویت خویش به‌صورت طبیعی سردمداران متکبر کفر و استکبار را به بی‌حوصلگی کشانده است.

  بدون تردید آمریکا سپاه را عامل ناکامی همه طراحی‌ها و دسیسه‌های خود در خاورمیانه از یک سو و ماندگاری نظام جمهوری اسلامی از سوی دیگر می‌داند. آری سپاه در همه دوران تحریم توانسته است شعله کار و توسعه را در کشور فروزان نگه دارد و از عوامل اصلی ضربه‌گیری تحریم‌های آمریکا علیه ایران بوده است که خودکفایی بنزین آخرین شاهکار این جریان مقدس و مردمی است. سپاه آچار فرانسه ملت ایران و سنگ زیرین آسیاب در همه حوادث و پدیده‌ها است. در هر گوشه‌ای خلأیی ایجاد شود همه چشم‌های مردمی و دولتی به سپاه دوخته می‌شود.

 از دور زدن تحریم تا مقابله با قاچاق، از سیل‌زدایی تا آبرسانی، از زلزله تا مقابله با تروریسم با محوریت سپاه انجام می‌شود. این عملکرد باعث شده است پروژه‌های براندازی همه‌جانبه با ناکامی مواجه ساخته و توانمندی سپاه کاخ سفید را به دیوانگی کشانده است. ما اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم هم‌صدا با آحاد ملت ایران، این اقدام کثیف را محکوم می‌نماییم و رژیم ایالات متحده آمریکا را «دولت حامی تروریسم» و «فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام» و تمامی نیروهای وابسته به آن را «گروه تروریستی» می‌دانیم و از دستگاه دیپلماسی کشورمی خواهیم که به لفاظی های دولت‌مردان آمریکا پایان داده و با تلاش مضاعف راه نجات از سلطۀ اجانب در مقاومت را دنبال کند و با توجه به اشراف سپاه بر مقرهای آمریکا در عراق و سوریه و حاشیه جنوبی خلیج فارس تا افغانستان، از سپاه سرافراز می‌خواهیم آرامش ارتش و نیروهای امنیتی آمریکا در منطقه را سلب نمایند تا شیطان بزرگ بفهمد که دوران بزن در رو تمام شده است.

 خوشا به حالتان ای پاسداران انقلاب اسلامی، اقدام احمقانه رژیم آمریکا نشان دهنده موفقیت شما و نشانه استیصال آمریکا در برخورد با شماست. خداوند در قرآن کریمش به ما و شما مژده فتح و نصر داده است و إن شاءالله بزودی شاهد برچیده شدن بساط استکبار جهانی از صحنۀ عالم خواهیم بود.

 امروز تمام ما ایرانیان یک پاسدار هستیم.

 

و ما النّصر إلّا من عندا... العزیز الحکیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.