در انتخابات هیأت مدیره مجمع

دکتر فؤاد ایزدی مدیرعامل مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها شد

در نشست اعضای هیأت مدیرۀ مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها ضمن تقدیر از زحمات دکتر غلامرضا خواجه‌سروی مدیرعامل پیشین این مجمع، دکتر فؤاد ایزدی به اتفاق آراء به مدیرعاملی این مجمع برگزیده و منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در نشست شب گذشته اعضای هیأت مدیرۀ مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه رئیس هیأت مدیره این مجمع و با حضور اعضای هیأت مؤسس برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات دکتر غلامرضا خواجه‌سروی مدیرعامل پیشین این مجمع، دکتر فؤاد ایزدی به اتفاق آراء به مدیرعاملی این مجمع برگزیده و منصوب شد.

 

بنابر این گزارش، این مجمع بین‌المللی به عنوان یک NGO علمی از سال ۲۰۱۲ میلادی فعالیت خود را در قالب برگزاری کنفرانس‌ها و هم‌اندیشی‌های جهانی با حضور اساتید مسلمان دانشگاه‌های ۵ قاره جهان، آغاز کرده است.

 

شکل‌گیری این مجمع نیز به نشست اساتید جهان اسلام و صاحب نظران اجلاس بیداری اسلامی در سال ۱۳۹۱ که خاتمه آن نیز با دیدار ۶۰۰ تن از اساتید مسلمان ایرانی و غیر ایرانی با مقام معظم رهبری همراه بوده است، بازمی گردد.

 

مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها هم اکنون متشکل از کارگروه‌های تخصصی، سازمان مردم نهادی است که به فعالیت‌های فرهنگی و دانشگاهی در سطح جهان اسلام میپردازد و هدف اصلی آن هم‌افزایی میان اساتید مسلمان دانشگاه‌ها در سطح بین‌الملل به منظور زمینه سازی علمی، فناوری و فرهنگی برای تمدن نوین اسلامی است.

 

دکتر فؤاد ایزدی که مدرک کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد مطالعات ارتباطات جمعی خود را از دانشگاه هیوستون و مدرک دکتری ارتباطات جمعی خود را نیز از دانشگاه ایالتی لوییزیانا دریافت کرده است، هم اکنون عضو هیأت علمی دانشکده مطالعات جهان در دانشگاه تهران است.

 

وی که به عنوان یکی از کارشناسان ارشد در حوزه مطالعات بین‌الملل و به ویژه ساختارهای قدرت و جامعه در آمریکا شناخته می‌شود، دارای آثار متعدد علمی از قبیل کتب تألیفی، ترجمه چندین عنوان کتاب و مقاله، چاپ ده‌ها عنوان مقاله در نشریات داخلی و خارجی و سخنرانی در همایش‌های متعدد داخلی و خارجی است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.