تحلیل‌گر مسائل سیاسی؛

کاش فرصت داده شده به اروپایی‌ها دوباره تمدید نشود و بر این فرصت جدی و قاطع باشیم

تحلیل‌گر مسائل سیاسی با اشاره به کاهش تعهدات برجامی ایران گفت: ایران نباید در مقابل جریان پیش آمده سکوت کند و صحبت‌ها و کار انجام شده مناسب بود.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان و به نقل از صاحب نیوز، حسین مطیع مدرس جنگ نرم سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان اینکه آمریکا اعلام کرد که اجازه نمی‌دهیم آب سنگین و اورانیوم غنی شده ایران را کسی خریداری کند و روحانی هم در صحبت‌های روز گذشته خود به همین نکته اشاره کرد، اظهار کرد: رئیس‌جمهور در صحبت‌های روز گذشته خود گفت اجازه خروج آب سنگین و اورانیوم غنی شده از کشور را نمی‌دهیم که این صحبت می‌توان پیش‌دستی به تهدید آمریکا باشد.

تحلیل‌گر مسائل سیاسی با اشاره به کاهش تعهدات برجامی ایران گفت: ایران نباید در مقابل جریان پیش آمده سکوت کند و صحبت‌ها و کار انجام شده مناسب بود.

وی افزود: ما به‌طور کلی باید جدی‌تر برخورد کنیم و یک خروج نرم از برجام داشته باشیم؛ انجام برخی از تعهدات را کاهش دهیم و برخی را اجرا کنیم تا دنیا بفهمند ما جدی هستیم و می‌توانیم تأثیرگذار باشیم.

مطیع بیان کرد: اگر حس کنند جدی نیستیم و بیش از حد مصالحه می‌کنیم، مسئله بغرنج می‌شود و کار پیش نمی‌رود.

این استاد دانشگاه تأکید کرد: کاش فرصت داده شده به اروپایی‌ها دوباره تمدید نشود و بر این فرصت جدی و قاطع باشیم؛ آن‌ها هم از تحریم‌ها متضرر هستند و به دنبال منافع اقتصادی خود هستند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.