صبح امروز در دفتر ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین؛

استقبال رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از اندیشکده کشاورزی

صبح امروز نشست مشترک شورای علمی اندیشکده کشاورزی و منابع طبیعی با رئیس و معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در محل دفتر ریاست این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان قزوین، در این جلسه که با حضور نجاتی، مسئول سازمان بسیج اساتید استان قزوین برگزار گردید، تشریح و تبیین اهداف اندیشکده توسط مسئول سازمان و رئیس اندیشکده صورت پذیرفت.

 

نجاتی گفت: اندیشکده در راستای انتظار مقام معظم رهبری از اساتید و نخبگان علمی جامعه برای ورود عالمانه برای حل مسائل کشور تشکیل شده است و هدف اصلی آن کمک به مدیران و مسئولین اجرایی برای حل معضلات و مسائل کشور است.

 

در ادامه دکتر احمدی، رئیس اندیشکده کشاورزی و منابع طبیعی به بیان جزئیاتی از اندیشکده کشاورزی پرداخت و گفت؛  اندیشکده یک مرکز پژوهشی وتحقیقاتی نیست بلکه واسطه است بین تحقیقات علمی و اجرا تا بتواند با کمک اساتید ونخبگان علمی در دانشگاه بین المللی امام(ره) و اساتید سایر دانشگاه‌های استان  راهبرد نگاری نموده و برای مسائل کلان حوزه کشاورزی در استان راهکار ارائه نماید.

 

خانم مهندس خمسه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی با استقبال از شکل‌گیری این اندیشکده و بیان بخشی از معضلات ومسائل استان در حوزه کشاورزی گفت: جلسه‌ای دیگر برای تکمیل مباحث و بررسی راه‌های تعامل با حضور مدیران و رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی تشکیل شود و از دیگر پیشنهادات ایشان همکاری اندیشکده با ستاد احیای دشت قزوین و کمک فکری و علمی اندیشکده به این ستاد بود.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.