به مناسبت شهادت حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند؛

پیام تسلیت دانشگاه آزاد اسلامی کازرون

استادان و دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در پیامی شهادت امام‌جمعه‌ی مظلوم کازرون را به بازماندگان و بیت شریف مکرم و عموم علاقه‌مندان ایشان تسلیت گفته و ضمن آرزوی علو درجات برای آن مرحوم، حمایت خود را ازروحانیت آگاه دربرخورد با تحجر و مقابله با گروهک‌های ضاله اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، خبر شهادت عالمی متفکر، اندیشمند، فرهیخته ،خطیبی توانا، دلسوز و یاوری توانا برای محرومان و مستضعفان و پدری مهربان و با سخاوت برای عموم طلاب و روحانیون و مدیری هوشمند و علاقه‌مند و دغدغه‌مند و پرتلاش وخستگی ناپذیر برای عموم مردم ، موجب تالم خاطر استادان و دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی کازرون گردید.

این شهید عزیز، عمر شریف وارزشمند خود را وقف اسلام و ترویج معارف ناب اسلام و خدمت صادقانه و مخلصانه نمود.

شهید والا مقام حضرت حجت الاسلام محمد خرسند شهید راه مقابله با جمود، تحجر، انحراف و نفاق و بی خردی و التقاط گردید.

شهید شب قدر، حضرت خرسند با کجروی‌ها مبارزه‌ای سرسختانه و دائمی داشت و هیچگاه در بیان حقایق واهمه و ترسی به خود راه نداد معظم‌له در اوج شجاعت، مهربانی و تواضع و انکسار نفس را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده بود.

ایشان مشاوری امین و واقع‌بین و خیرخواه برای همه خصوصا استادان و دانشجویان بود؛ خدمات بی‌منت و خالصانه و ارزشمند این شهید عزیز به این مرز وبوم فراموش شدنی نیست. این شهید عزیز در عمر با برکت خود در دفاع از ولایت و امامت امت لحظه‌ای کوتاه نیامد.

 استادان و دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون ضمن دعوت عموم مردم و دانشگاهیان به شرکت گسترده در مراسم‌های بزرگداشت و تشییع  پیکر امام جمعه‌ی مظلوم کازرون و بیان تسلیت به بازماندگان و بیت شریف و مکرم و عموم علاقه‌مندان؛  آرزوی علو درجات  و حشر با سید الشهدا حضرت امام حسین علیه السلام برای آن مرحوم داشته و حمایت خود را ازروحانیت آگاه دربرخورد با تحجر و مقابله با گروهک‌های ضاله اعلام کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.