به همت بسیج اساتید استان آذربایجان غربی برگزار شد؛

جلسه هیئت اندیشه ورز شورای مرکزی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی

جلسه هیئت اندیشه ورز شورای مرکزی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی، جلسه هیئت اندیشه ورز شورای مرکزی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی روز چهارشنبه مورخه ۹۸/۰۳/۲۲ با حضور اعضای شورای مرکزی و مسئولین کانون ها در محل اتاق جلسات بسیج اساتید استان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا دکتر جوادی مسئول سازمان به ایراد سخنرانی پرداخت، وی وضعیت نامطلوب موجود در عرصه‌های اقتصادی و فرهنگی را معلول سه عامل دانست: ۱-سوء تدبیر و سوء مدیریت ناشی از محاسبات و رویکردهای غلط  که مهم‌ترین عامل است. ۲-رفتار اقتصادی و اقتصاد رفتاری و یا سبک زندگی ما ایرانیان است که در بسیاری موارد با اصول زندگی متشرعانه و هوشمندانه منطبق نیست. ۳- تحریم‌های ظالمانه دشمنان ملت است که قرار بود با تعامل با جهان و مذاکره بالمره لغو شود.اما بالمرات و مکرر تشدید شد و ثابت کرد که راه حل مشکلات تکیه بر ظرفیت‌های داخلی است و نباید به وعده وعیدهای دیگران دل بست.

در ادامه جلسه در خصوص گرامیداشت ۳۱ خرداد، سالروز تشکیل بسیج اساتید و روز قشر هماهنگی‌های لازم صورت گرفت و مقرر گردید  هریک از اعضاء و مسئولین محترم کانون‌ها در خصوص هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم هماهنگی‌های لازم را با مسئولین و روسای دانشگاه‌ها بعمل آورند و در پایان هر یک از اعضاء در خصوص مسائل و مشکلات دانشگاه‌ها موارد و مطالبی را مطرح نمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.