در نشست هماهنگی اندیشکده‌ی گردشگری لرستان مطرح شد؛

مغزافزار اساتید بسیجی پشتوانه‌ی بازوهای اجرایی گردشگری لرستان

در نشست هماهنگی اندیشکده‌ی گردشگری لرستان، دست اساتید بسیجی دانشگاه‌های لرستان در دست مسئولین اجرایی گردشگری استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان لرستان، نشست اندیشکده‌ی گردشگری لرستان، با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان و معاونت‌های مرتبط، مسئول اندیشکده، جمعی از اساتید و متخصصین دانشگاهی و مسئولین سازمان بسیج اساتید لرستان ۱۰تیرماه ۹۸ برگزار شد.

 

دکتر زند (مسئول اندیشکده گردشگری لرستان) در ابتدای این نشست گزارش مختصری از فعالیت‌های پیشین و رویکردهای پیش رو برای آغاز فاز عملیاتی اندیشکده ارائه کرد.

 

سید امین قاسمیان (مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان) نیز در گزارش مفصلی به اقدامات مجدانه‌ی این سازمان برای حل مشکلات و رونق گردشگری استان پرداخت و خواستار تقویت همکاری جامعه‌ی دانشگاهی استان در این حوزه با سازمان میراث فرهنگی شد.

 

در ادامه‌ی این نشست علی ویسکرمی (جانشین سازمان بسیج اساتید استان) از عزم این سازمان، در راستای حل عالمانه‌ی معضلات و مشکلات استان با عنایت به رویکرد حل المسائلی به ویژه با تاسیس اندیشکده‌های مساله محور سخن گفت.

 

دکتر عزت‌الله سپه‌وند (معاون فرهنگی- اجتماعی بسیج اساتید لرستان) نیز در پاسخ به برخی سوالات اعضا، تمرکز اندیشکده‌های راهبردی را کشفِ منجر به حل مسائل و معضلات مناطق مختلف کشور دانست و افزود؛ اساتید بسیجی این اندیشکده بهترین مغزافزار و پشتوانه‌ی بازوهای اجرایی گردشگری لرستان هستند.

 

در ادامه‌ی این نشست که با معارفه‌ی اعضا و تضارب آرای مسئولین اجرایی حوزه‌ی گردشگری و اساتید دانشگاه‌های مختلف استان همراه بود، بر لزوم اقدام پژوهی هرچه سریعتر برای رصد، احصاء و تجمیع موانع و مشکلات حوزه‌ی گردشگری برای اولویت بندیِ اقدامات آتی و عملیاتی سازی تصمیمات اندیشکده تاکید شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.