توسط سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت؛

چاپ و انتشار پانزدهمین نشریه تحلیلی – راهبردی "بصائر"

پانزدهمین شماره نشریه تحلیلی - راهبردی "بصائر" توسط معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور چاپ و برای اعضای این سازمان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور،  نشریه تحلیلی - راهبردی بصائر با هدف بررسی و اطلاع رسانی آخرین تحولات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بین الملل توسط معاونت بررسی و تحلیل این سازمان چاپ و منتشر شد.

 

 این نشریه با هدف دسترسی استادان بسیجی به آخرین اخبار ایران و جهان، روزهای چهارشنبه هر هفته در اختیار شورای مرکزی بسیج اساتید، مسئولان و جانشینان استان‌ها، مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌ها و استادان دانشگاه‌های سراسر کشور قرار می‌گیرد.

 

گفتنی است؛ گزیده‌ای از بیانات حضرت امام خمینی (ره)، گزیده‌ای از بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، خبرها و نکته‌ها، رویدادهای سیاسی و بین‌الملل، رویدادهای فرهنگی و اجتماعی، رویدادهای اقتصادی، یادداشت‌ها و گزارش تحلیلی ازجمله رئوس مطالب مطرح شده در پانزدهمین خبرنامه بصائر است.

در بخشی از رویدادهای سیاسی و بین‌المللی این شماره از بصائر آمده است: 

 

" ظریف: راه‌حل آبرومندانه برای خروج آمریکا از شرایط فعلی وجود دارد

 

وزیر امورخارجه ایران در گفت‌وگو با رسانه‌ای آمریکایی، گزینه ایران را مقاومت در برابر هر گونه فشارعنوان کرد و گفت: برای آمریکا راه آبرومندانه برای خروج از این شرایط وجود دارد.

محمدجواد ظریف وزیر اموخارجه ایران در گفت‌وگو با ان بی سی اعلام کرد: گزینه ما مقاومت در برابر هرگونه فشار است؛ اما اگر آمریکا دنبال یک راه آبرومندانه برای خروج از این شرایط است، راه‌حل وجود دارد.

به گفته وزیر امور خارجه ایران، تهران به دنبال تنش نیست، هرچند اگر تعرضی صورت گیرد، در دفاع از خود تردید نخواهد کرد.

محمدجواد ظریف در ادامه این گفت‌وگو اظهار داشت: آمریکا خودش را از بازار ایران محروم کرده است هرچند بازار ایران به روی شرکت‌های آمریکایی باز است...."

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.