بیانیه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور در تقدیر از عملیات غرورآفرین ضربت محرم

اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور در بیانیه‌ای از عملیات غرورآفرین سپاه برای انتقام از تروریست‌های تکفیری تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن بیانیه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور در تقدیر از عملیات غرورآفرین ضربت محرم به شرح زیر است:

 

" یوم نبطش البطشه الکبری انا منتقمون" (دخان/۱۶)

 

جنایتکارانی که در اوج سفاهت و جهالت، مظلومان بی دفاع و شهروندان عادی اهوازرا در سالروز جنگ تحمیلی به کام آتش کینۀ دد صفتانه خود فرو بردند، باید می دانستند که تر فند بی مقدار خود را در برابر آتشفشان غیرت و اقتدار ملتی سربلند و دشمن شکار، رها کرده اند. اینک به تجربه های مکرر عینی برای دوست و دوشمن آشکار شده است که ملت ایران و نیرو های مقتدر نظامی اش در برابر خون پاک فرزندان سرزمین خود آرام نمی نشینند تا طعم تلخ انتقام را به شرارت پیشگان و جنود ابلیس بچشانند. چرا که به فرموده فرمانده کل قوا امام خامنه ای (مد ظله العالی) دوران بزن و در رو تمام شده است.

 

آنچه امروز دست های اقتدار نیروی موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پهپاد های عقاب وشش به نمایش گذارد نمی از یم بود تا کند ذهنان خیانت پیشه و اربابان مستکبر و مرتجع آنان خصوصاً کاخ نشینان ریاض و ابوظبی خوب بفهمند که عرصه سیمرغ جولانگاه مگسان و پست هوسان نیست و اگر باز هم خطا کنند در بستر خشم مقدس ملتی عظیم به نیستی ابدی و جهنم خود ساخته واصل خواهند شد.

 

بر خود لازم می دانیم از تلاش خالصانه و مجاهدانه سرداران و نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله مقتدرانه و سریع و قاطع با تروریست ها و بر هم زنندگان امنیت ملی و تکفیریان کودک کش و حامیان بین المللی و منطقه ای آنان ، تشکر و قدردانی نماییم و از خداوند متعال برای سرافرازی و پایداری آنان در جهت حفظ و حراست از میراث شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی دعا کنیم.

 

ضروری است دولت محترم نیز در مقابله با جنگ اقتصادی و نابسامانی های داخلی و اقتصادی در اجرای برنامه های مؤثر با سرعت و تلاش بیشتری وارد شود و با عزم جدی و مدیریت جهادی از توطئه دشمنان برای اخلال در ساختار های اقتصادی و فشار بر مردم بدون از دست دادن زمان و در اسرع وقت جلوگیری به عمل آورد.

 

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.