کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خاش:

مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز در مسجد جامع توحیدیه اهل سنت شهرستان خاش برگزار شد.

دکتر ابراهیم صباغ مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه ازاد اسلامی واحد خاش در حاشیه این مراسم  ضمن محکوم کردن این اقدام گفت:

دشمنان استقلال و امنیت این کشور فکر میکنند میتوانند با این اقدامات وحشیانه رخنه ای در سد محکم وحدت مردم وارد کرده و تمامیت ارضی ما را خدشه دار نمایند، اما باید به آنان دوران دفاع مقدس را یادآور شد.

ظاهرا آنها یادشان رفته که صدام معدوم که هدف جدا کردن خوزستان و رویای فتح ۷ روزه ایران را در سر می پروراند با آنکه تمام دنیا حامی اش بودند و تا دندان مسلح بود در مدت ۸ سال هم نتوانست با آرزویش برسد و رزمندگان اسلام با رشادت و جان برکفی که داشتند حتی اجازه ندادند که یک وجب از این خاک جدا شود.

آن وقت این گروهک های تروریستی که اذناب همان صدام بعثی و اربابانش هستند میخواهند با این اقدامات کورکورانه و بزدلانه به این آرزو برسند؟؟؟ باید به آنها گفت : زهی خیال باطل !

آنها مطمن باشند که با وحدت و روحیه شهادت طلبی که ملت ما دارد و با تلاش و رشادت نیروهای نظامی و امنیتی آرزویشان نقش برآب خواهد شد.

ملت ما پیرو سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) است که سر داد اما تن به ذلت نداد و ما هم به تاسی از همان امام بزرگوار ترسی از شهادت نداریم و آن را مایه سعادت و رستگاری میدانیم.

ما با همین شهادت هاست که زنده ایم و با همین شهادت و خون سرخ شهیدان است که نهال انقلاب در این سالها ابیاری شده و اکنون به درختی تنومند تبدیل شده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.