در دانشگاه پیام نور محمودآباد برگزار شد؛

جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد

با حکمی از سوی دکتر مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر شیرزاد به عنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران، جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد در روز سه شنبه بیست و دوم مرداد با حضور مسئول و شورای معاونین سازمان بسیج اساتید استان مازندران و هیات رئیسه دانشگاه پیام نور محمودآباد و اساتید بسیجی این دانشگاه برگزار و آقای دکتر شیرزاد به عنوان مسئول کانون بسیج اساتید این دانشگاه انتخاب شد.

 

در ابتدای این مراسم دکتر رحمت عباس تبار مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشت: بسیج اساتید ام الاقشار است. بسیج اساتید و استاد متدین دانشگاه باید به عنوان امام جامعه و دانشگاه باشد و برگزاری نشست‌های مشترک در پیشبرد اهداف دانشگاه و استان و نظام و کشور موثر خواهد بود. از این جهت مسئولین و روسای دانشگاه‌ها باید به حضور اساتید بسیجی افتخار کنند و این دلگرمی را نسبت به مجموعه بسیج اساتید داشته باشند؛ چرا که بسیج اساتید به عنوان بازوی توانمند دانشگاه‌ها عمل می‌کند و در اعتلای دانشگاه و کشور تاثیرگذار است.

جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد

مسئول بسیج اساتید استان مازندران با تاکید بر ضرورت تشکیل ستادی واحد جهت هماهنگی بین تمام مجموعه‌های بسیجی در دانشگاه افزود: همانطور که بسیج دانشجویی در انجام برخی از امور مرتبط به دانشجویان خوب عمل کرده است؛ بسیج اساتید نیز در انجام کارهای دیگر قدرتی فراتر از دیگر مجموعه‌ها را دارد و هم‌افزایی بین این دو مجموعه همراه با ابتکار و نوآوری و خلاقیت نیز برای انقلاب و فعالیت انقلابی مثمر ثمر خواهد بود.

جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد

عباس تبار اضافه کرد: بسیج به عنوان بازوی توانمند دانشگاه باید به کمک جامعه و دانشگاه و مدیران دانشگاهی بشتابد و با رویکردی حل المسائلی به برطرف نمودن مشکلات کشور بپردازد و ظرفیت بالای خود را نشان دهد.

وی ادامه داد: فلسفه و ماهیت دانشگاه تبدیل دانایی به توانایی است که امثال دانشگاه پیام نور محمودآباد محل مناسبی برای تحقق این مهم می‌باشد که باید از این ظرفیت نهایت بهره مندی انجام گیرد.

جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد

مسئول بسیج اساتید استان مازندران بیان داشت: اکثر مسائل و مشکلات جامعه و دانشگاه با رویکرد علمی قابل حل می باشد؛ چرا که پایه و اساس همه این مسائل علم است و بسیج اساتید به عنوان یک مجموعه دانشگاهی باید به تربیت علمی نیروها بپردازد.

رحمت عباس تبار افزود: مقام و مسئولیت بسیار مقدس است؛ برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان باید به خدا توکل کرد، توکلی واقعی در امور شخصی و سازمانی و تشکیلاتی همانند شهدایی که در زمان جنگ به خداوند متعال امید داشتند و در انجام همه کارها رضایت خدا را سرلوحه امور خود قرار می‌دادند.

 در پایان  این جلسه، دفتر کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد با حضور دکتر رحمت عباس تبار مسئول بسیج اساتید استان مازندران افتتاح شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.