روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور اعلام کرد؛

برگزاری دومین اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد کشور

دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور از برگزاری دومین اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های آزاد با عنوان "تبیین نظریه نظام انقلابی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی" در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، مشهد مقدس در روزهای آتی میزبان استادان دانشگاه‌های آزاد از سراسر کشور خواهد بود.

 

محمد ابراهیم نیکزاد با اشاره به اینکه این اجلاس با عنوان "تبیین نظریه نظام انقلابی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی" و با شرکت مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های آزاد از سراسر کشور برگزار خواهد شد، گفت: این همایش راهکارهای اجرایی و عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

 

نیکزاد در ادامه با اعلام اینکه همایش "تبیین نظریه نظام انقلابی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی" در روزهای پنجم تا هفتم شهریورماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود افزود: کمیسیونهای علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال آزادی و عزّت ملی و سبک زندگی نیز در این اجلاس با دعوت از صاحب نظران دانشگاهی و مسئولان اجرایی کشور و با مشارکت استادان دانشگاه‌های آزاد کشور، به بحث و تبادل نظر پیرامون راهکارهای اجرایی و عملیاتی شدن بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی خواهند پرداخت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.