عصر چهارشنبه در مشهد صورت گرفت؛

نشست مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های آزاد اسلامی با رئیس سازمان بسیج اساتید کشور

بعدازظهر چهارشنبه و پس از برگزاری آئین افتتاحیه دومین اجلاس سراسری مسئولان بسیج اساتید کشور، دکتر زارعی در نشستی صمیمی مهمترین برنامه‌ها و اولویت‌های بسیج اساتید را مطرح و به دغدغه‌ها و پرسش‌های استادان دانشگاه‌های آزاد کشور پاسخ گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در ابتدای این نشست دکتر زارعی ضمن تاکید بر اهمیت و تاثیر حضور بسیج اساتید در حوزه مسائل اجتماعی، درخصوص فعالیت‌ها و برنامه‌های عملیاتی کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌ها توضیحاتی ارائه کرد.

 

وی دوران بسیج اساتید از بدو تاسیس تاکنون را به چهار دوره تاسیس، دوره گسترش و توسعه، دوره سازماندهی و درنهایت دوره اعتلای بسیج اساتید که دوره اخیر است تقسیم نموده و تاکید کرد اعتلای بسیج اساتید درحال پیگیری جدی است.

 

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در ادامه گفت: هدف ما اجتماعی شدن بسیج اساتید است، به این مفهوم که بسیج اساتید در حوزه حلّ مسائل اجتماعی ورود پیدا کند.

 

در پایان این برنامه نیز استادان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی به طرح دغدغه‌ها، پرسش‌ها و پیشنهادات خود پرداخته و مسئولان بسیج اساتید کشور نیز پاسخ‌ها و توضیحات خود را ارائه کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.