بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشگاه آزاد اسلامی مولود مبارک انقلاب اسلامی است که سهم عظیمی در رشد علمی کشور از بدو تأسیس تاکنون داشته است

اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی در بیانیه‌ای ضمن هشدار به همه کسانی که بدنبال تضعیف ارزش‌های دینی و انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، حمایت قاطع خود از مواضع انقلابی دکتر ولایتی رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ایجاد تحولات اداری، علمی و... در دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام داشتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم  

مقدرات این مملکت دست این دانشگاهی هاست، از دانشگاه است که باید سرنوشت یک ملت تعیین شود، دانشگاهیان باید جدیت کنند که روی خودشان را از غرب و شرق برگردانند، اگر دانشگاه را ما سست بگیریم و از دست برود، همه چیزمان از دستمان رفته است. دانشگاه است که امور کشور را اداره می کند و دانشگاه است که نسلهای آینده و حاضر را تربیت می کند. اگر چنانچه دانشگاه در اختیار چپاولگرهای شرق و غرب باشد، کشور در اختیار آنهاست. (امام خمینی ره)

 

 

دانشگاه آزاد اسلامی مولود مبارک انقلاب اسلامی است که سهم عظیمی در رشد علمی کشور از بدو تأسیس تاکنون داشته است. این مجموعه علمی که از سرمایه های متخصص، متعهد و انقلابی فراوانی در بین اساتید، کارکنان و دانشجویان برخوردار است تا جایی پیش رفته که نام پرآوازه ایران اسلامی مقتدر را در جهان به عنوان صاحب بزرگترین دانشگاه به اهتزاز درآورده است و امروزه الحمدلله به برکت حضور مسئولین انقلابی در مسیر انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

 

 

ازآنجاکه مسئولان دانشگاه بویژه رئیس محترم هیأت مؤسس و امناء دانشگاه آزاد اسلامی از زمان حضور خود در این مجموعه علمی برخورد قاطع و بدون ملاحظه با نیروهای فاقد صلاحیت را که با بهره‌گیری از رانت‌‌های حزبی و .. در این دانشگاه جا خوش کرده بودند، شروع و این حرکت انقلابی کماکان با جدیت ادامه دارد؛ مع الأسف نارضایتی طیفی مسئله دار را به دنبال داشته است که در روزهای اخیر حملات رسانه‌ای خود را به بهانه های مختلف علیه ایشان تدارک دیده بودند تا بلکه بتوانند مانع از اقدامات انقلابی ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی گردند.

 

ما اساتید بسیجی ضمن هشدار به همه کسانی که بدنبال تضعیف ارزش‌های دینی و انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی هستند حمایت قاطع خود را از مواضع انقلابی دکتر ولایتی رئیس هیأت امناء دانشگاه آزاد اسلامی در ایجاد تحولات اداری، علمی و... در دانشگاه آزاد اسلامی که یقیناً برکات و ثمرات بی شماری ازجمله تربیت دانشجوی در تراز انقلاب اسلامی، جذب اساتید جوان، مؤمن و انقلابی، حمایت از فعالیت‌های فرهنگی نیروهای مؤمن و انقلابی و ... را خواهد داشت، اعلام می داریم و برای حلّ مسائل و مشکلاتی که در تحول انقلابی پیش روی مسئولان متدین، بصیر و انقلابی دانشگاه قرار دارد از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و انشاء الله با تمام توان جهت تحقق نوسازی علمی و اصلاحات اداری در دانشگاه آزاد اسلامی ایستاده‌ایم.  

 

 

اللهم عجل لولیک الفرج

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.