حمایت اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از اظهارات دکتر ولایتی

جامعه اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از اظهارات دکتر علی اکبر ولایتی در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه در ادامه تخریب شخصیت های تاثیرگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی اخیرا عده ای سعی در مخدوش کردن گسترده  شخصیت دکتر علی اکبر ولایتی را در جامعه داشته اند. چهره ای که چند دهه از عمر خود را مصروف استحکام جبهه مقاومت در ایران و منطقه کرده است و هم اکنون پرچم دار زنده نگه داشتن موج بیداری اسلامی الهام گرفته از انقلاب اسلامی در منطقه است.

ایشان از نیروهای علمی و دانشگاهی و از نخبگان جمهوری اسلامی ایران هستند. چهره ای انقلابی و ولایی که سعی دارد در راستای منویات مقام معظم رهبری راه رسیدن دانشگاه آزاد اسلامی به قله های فضیلت، فرهنگ و فناوری را بیش از پیش به همگان نشان دهد. ما استادان بسیجی نیز وظیفه خود می دانیم که از دکتر ولایتی بعنوان نیرویی انقلابی که عمر خود را صرف پیشرفت، عزت و اقتدار این نظام و انقلاب کرده است، ارج نهاده و از ایشان حمایت کنیم و در سایه وحدت و همدلی گام برداریم و به بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی بفهمانیم که استادان بسیجی دانشگاه های آزاد اسلامی برای پیشبرد سیاستهای انقلابی ایشان همراه خواهند بود.

                                                              کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.