بیانیه بسیج اساتید تهران بزرگ خطاب به شورای شهر تهران

اعلام آمادگی دانشگاه‌های تهران برای کمک به شورای شهر در رفع دغدغه های مردم شریف تهران

بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ دربیانیه‌ای به شورای شهر تهران ، آمادگی خود را برای کمک به شورای شهر در رفع دغدغه های مردم شریف تهران اعلام نمود .

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن بیانیه بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ به شرح زیر است :

جناب آقای هاشمی

ریاست محترم شورای شهر تهران

سلام علیکم

روزنامه همشهری ارگان رسانه‌ ای آن شورا و شهرداری در هفتم مهرماه مطلبی تحت عنوان « ۷ بحران ۱۲ راهکار» در تیتر اول منتشر نمود.

 

درخصوص مطلب مزبور و انتشارش توسط این رسانه نکاتی را متذکر می شویم:

 

اعضای محترم شورای شهر تهران؛

تهیه این نامه  ساختارشکنانه در روزهای آغازین مهر (شروع سال تحصیلی) مملوّ از موج یأس و ناامیدی است و حاکی از آن است که طراحان و دست اندرکاران با تفطّن از این شرایط درصدد تهییج و تحریک جامعه  دانشگاهی در قالب یک سناریوی التهاب آفرین با تمسک و تشبث به مباحث سیاسی و بی توجه به مطالبات حقیقی و عموم مردم، بوده اند.

 

اعضای محترم شورای شهر تهران؛

متأسفانه چنین رویکردی نه صرفاً نگرش حزبی درون ساختارِ نظام بلکه نگرشی است که سالهاست توسط رسانه های معاند در حال انتشار است. این رویکرد چه نسبتی با دغدغه ها و نگرانیهای مردم ساکن در کلان شهر چندمیلیونی تهران دارد که به جای تمرکز به مسائل زیست محیطی در آغاز فصل سرما و پدیده وارونگی دما و پیامد آلودگی آن به حاشیه هایی می پردازد که نه رسالت آن شوراست و نه در حیطه وظایف شهرداری؟!

 

جناب آقای محسن هاشمی

شرایط خاصِ امروز کشور محصول سیاستها و تدابیر کسانی است که با بسط یَد و بی محابا منتقدان منصف خود را با برچسبهای مختلف از هر اظهارنظری برای بهبود و اصلاح امور کشور از میدان خارج کردند.

آقایان و خانم‌های عضو شورای شهر !

افکار عمومی هرگز از یاد نخواهند برد که تا دیروز چه کسانی مُبتهجانه و غوغاسالارانه در خلوت و در جَلوت فریاد اعتدال سر میدادند و امروز درصدد فرار رو به جلو و انحراف افکار عمومی از مشکلات اصلی کشورند و می خواهند مُحیلانه جای متهم و شاکی را تغییر دهند

 

در پایان لازم می‌دانیم درراستای کمک به وظایف آن شورا و رفع دغدغه های مردم شریف تهران، آمادگی خود را جهت برگزاری جلسات کارشناسی در خصوص مسائل زیست محیطی ، ترافیکی ، ناهنجاریهای اجتماعی، حاشیه نشینی و...پایتخت در دانشگاه‌های تهران را اعلام نماییم.     

                                                             بسیج اساتید تهران بزرگ

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.