کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خاش برگزار کرد:

نکوداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی خاش

همزمان با هفته دفاع مقدس احمد حیدری ، معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی  به همراه سلطانعلی میر رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و سید مهدی جواد زاده مسئول بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان در بدو ورود به شهرستان خاش ، با حضور برمزار شهدای گمنام شهرستان و نثار گل و ذکر فاتحه به مقام شامخ شهدا،  ادای احترام نمود.

حیدری سپس با حضور در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش با تعدادی از اساتید بسیجی و اعضای هیئت علمی این واحد دانشگاهی دیدار نمود.

در ابتدای این جلسه ابراهیم صباغ ، مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان حاضر در جلسه،  ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده ، ابراز امیدواری نمود تا با انجام وظیفه در سنگر علم و دانش، بتوانیم امانت دار خون سرخ عزیزانی باشیم که در سنگر مبارزه با دشمن ، به شهادت رسیدند.

 

 

در ادامه جلسه ،  احمد حیدری ، معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شور و نشاط امروز ما و فرزندانمان درآغاز سال تحصیلی جدید ، ثمره ایثار و رشادت  کسانی است که در هشت سال دفاع مقدس ، به امام حسین (ع) و خلف صالحش خمینی کبیر (ره) اقتدا کردند و از وجب به وجب این آب و خاک دفاع نمودند و نگذاشتند دشمن زبون به اهداف شوم خود برسد. اگر ازخود گذشتگی آنان  که در آن زمان، زیر سایه گلوله  و خمپاره و موشک جنگیدند و از جان شیرین و خون پاک خود گذشتند نبود نمی توانستیم امروز زیرسایه  آرامش و امنیت ، زندگی کنیم .

حیدری بیان کرد: اقتدار امروز ایران اسلامی و رشد و بالندگی آن در بسیاری از زمینه‌ها، ثمره جانفشانی عزیزانی است که فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ بسیجی بودن و در یک کلام فرهنگ عاشورا را سرلوحه کار خود قرار دادند. کشتی امن جمهوری اسلامی، در دریای پرتلاطم منطقه و جهان امروز ، که انواع و اقسام هجمه‌ها و عداوت‌ها و کینه توزی‌های دشمنان اسلام  بر تلاطم آن می‌افزاید ، با درایت مقام معظم رهبری ( مدظله ) که ناخدای این کشتی است ، با ثبات و آرامشی مثال زدنی، با قدرت و صلابت،  این دریای پرتلاطم را می‌شکافد و به پیش می‌رود. ثبات و آرامش این کشتی، هدیه‌ای الهی است که با لطف خداوند و عنایت امام زمان(عج) و درایت نایب برحقش ،  شامل حال ما مسافران و ساکنان آن شده است.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی  افزود: امروز مردم ما بیش از پیش در صحنه‌های انقلاب حضور دارند و همسو و هم جهت با رهبری هستند. چرا که اخلاص معظم‌له و درایت و آینده نگری ایشان و بصیرتی که در شناخت دشمن دارند بیش از گذشته بر همگان روشن شده و وعده‌های توخالی دشمنان نظام و انقلاب همانگونه که مقام معظم رهبری در گذشته فرموده بودند و به آن بارها شاره داشتند ، امروزعیان تر شده است.

 

   

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.