با حضور مسئولین بسیج اساتید در مازندران صورت گرفت؛

دیدار اساتید بسیجی با آیت الله محمدی لائینی

رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور، رئیس بسیج اساتید استان مازندارن و هیئت همراه با آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار کردند و و از محضر این عالم گرانقدر بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران، آیت الله محمدی لائینی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه دانشگاهیان و بسیج اساتید گفت: تقویت بسیج وظیفه‌ی همه‌ی ما است. اگر دانشگاه‌ها بخواهند انقلابی بمانند باید بسیج در آن‌ها فعال باشد. انقلابی ماندن مسئلهی مهمی است  و بهترین عامل برای این مهم هم همین جدی گرفتن بسیج است.

 

وی افزود: استاد بسیجی باید استشهادی باشد و باید ارزش‌های انقلاب را در فضای دانشگاهی برجسته نماید، ارزش‌های فرهنگی و انقلابی بصورت نهفته در دل همه‌ی دانشجویان و ملت قرار دارد.

 

نماینده ولی فقیه در استان مازندران بیان کرد: مسئله‌ی نماز مسئله‌ی مهمی است که باید جدی گرفته شود و مسئله دیگری که اهمیت دارد، نیاز به ورود دانشگاهیان در بزنگاه‌های حساس مملکتی و منطقه‌ای است. باید بینش سیاسی و انقلابی قوی داشت و همواره آماده کار بود. مسئله‌ی رفتارسازی مقررات نیز باید مورد توجه ویژه قرار گیرد  و لازم است مقررات را به رفتار تبدیل کرد و نیز باید در امر حجاب و عفاف باید فرهنگ سازی شود.

 

 محمدی لائینی در پایان افزود: بسیج اساتید بهترین سازمان برای ساماندهی این بایدها و نبایدهاست و بنده تا جایی که در توانم باشد از این مجموعه حمایت خواهم کرد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.