فرمانده سپاه پاسداران استان مازندران:

استاد بسیجی مبنا شناس، در تنگناها به دام فتنه نمی‌افتد

دکتر عباس تبار رئیس بسیج اساتید استان مازندران و دکتر هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با فرمانده سپاه پاسداران استان مازندران، گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد سازمان بسیج اساتید ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران، در دیدار رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس بسیج اساتید استان مازندران و هیئت همراه با فرمانده سپاه پاسداران استان مازندران، سردار بابائی ضمن تقدیر از بسیج و به خصوص اساتید بسیجی با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری وظایف یک استاد بسیجی را گوشزد کرده و گفت: از اهم این وظایف  استاد بسیجی پاسداری بی قید و شرط از اصل "نه شرقی و نه غربی"، جلوگیری از فعالیت اساتید منحرف، پاسخگویی به نیازهای جامعه در شبهات را می‌توان ذکر کرد.

 

سردار بابائی افزود: نگاه به بسیج نباید تک بعدی باشد. بسیج در همه حوزه ها فعال است و در دانشگاه نیز باید هم در حوزه علمی فعالیت کرد، هم در حوزه اقتصاد و هم در زمینه صنعت. ارتباط دانشگاه با صنعت نیازمند حضور اساتید بسیجی است.

 

فرمانده سپاه پاسداران استان مازندران در ادامه ورود سپاه در همه حوزه‌ها حتی در حوزه‌های غیر نظامی را امری معقول و حتمی دانسته و بیان کرد: امروزه دشمن از جنگ در مرزها فاصله گرفته و جنگ را به همه جا حتی خانه‌های ما، دانشگاه‌های ما و جامعه‌ی ما گسترش داده است لذا وظیفه‌ی ما مقابله با دشمن در همه‌ی ابعاد است. مسئولین نیز برای تعالی و پیشرفت جامعه باید با مجموعه بسیج هم‌افزایی و همکاری داشته باشند. بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و سایر حوزههای بسیج نیز باید با هم ارتباط بگیرند و به مسئله‌ی هم‌افزایی نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

 

وی افزود: مسئله‌ی بعدی، نیاز به حضور مدیران و اساتید پایبند به اصل نظام و ولایت فقیه در راس امور است، در غیر اینصورت پیاده‌سازی اسلام و اندیشه‌های انقلابی امری ناممکن خواهد بود. با توجه به سبقه‌ی برخی از مسئولین جامعه می‌توان نتیجه گرفت که باقی ماندن در بحث عناوینی مانند اصلاح طلب و اصول‌گرا اشتباه است و باید کسی را مورد حمایت قرار داد که خالصانه برای اصل ولایت فقیه سربازی کند.

 

سردار بابائی عنوان کرد: باید مبانی را شناخت و بر اساس مبانی پیشروی کرد. لذا اگر استاد بسیجی مبنا شناس باشد در تنگناها به دام فتنه نمیافتد. باید توجه داشت که از اول انقلاب تاکنون، هر جریانی که با جریان انقلاب در تضاد بود اکنون دیگر وجود ندارد. انتظار بنده از بسیج این است که انقلابی باشد، تندرو نباشد. نگاه به بسیج نیز نباید نگاه تشکیلاتی باشد زیرا که بسیج یک فرهنگ است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.