مجتبی زارعی در قائمشهر:

طبقه پولدار پایتخت و مجلس و دولت ضعیف، پیشرفت مازندران را به گروگان گرفته‌اند

رییس بسیج اساتید کشور گفت: کاندیداهای انقلابی با حمایت مردم در شکل‌گیری مجلس یازدهم، سایه نحس گردش پول‌های بادآورده‌ی طبقه پولدار تازه به دوران رسیده را از سر کشاورزان و باغداران و جوانان بیکار مازندران کم و دولت ضعیف را برای جهش توسعه در مازندران پاسخگو خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، مجتبی زارعی در مراسم گرامیداشت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جانباز حاج مختار اسماعیلی در جمع مردم قائمشهر اظهار کرد: در آغاز چهل ساله دوم انقلاب اسلامی باید تلاش کرد تا با تشکیل مجلس انقلابی و مردمی،  زمینه ساز دولت جوان و حزب الهی شد و مقدمه این کار هم شناخت "رجال صدقوا" از " رجال و کارگزارانی است که با مردم و امکانات کشور  چند چهرگی و  نفاق پیشه می‌کنند، ما به نمایندگان و کارگزارانی نیاز داریم که در حوزه‌های مختلف سیاسی،اقتصادی، اجتماعی و روابط خارجی، گفتار و کردارشان  با مردم صادقانه باشد از آمریکا و اروپا روی برگردانند و ایران را از درون قوی کنند.

 

وی افزود: یکی از مشکلات کنونی کشور این است که برخی قوا و کارگزاران کشور با مردم صادق نیستند نمایندگانی که با صرفا وقت بیست دقیقه‌ای، آمریکا و اروپا را بر اقتصاد کشور مسلط کردند و چشم و گوش و دستان پرتوان یک کشور را منتظر برجام کردند آنها لایق انتخاب مجدد و وکالت  ملت نیستند.

 

عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس گفت: آیا برای آوردن صنایع تبدیلی در ۳۳ شاخه فرعی صنعت برنج در مرکزیت و قطب کشاورزی در شمال  منتظر اروپا و آمریکا هستید؟ آیا برای اشتغال جوانان فارغ التحصیل بیکار حوزه کشاورزی شمال هم منتظر مذاکرات برجامی هستید؟ به نظر می‌‌رسد مازندران در حوزه پارلمان  به هوای تازه نیاز دارد که نمایندگانش از زمره "رجال صدقوا " باشند تا سایه گردش پول‌های باد آورده طبقه پولدار تازه به دوران رسیده را از سر اراضی حاصل‌خیز این دیار کم کند مردم به نمایندگانی نیاز دارند که  شجاعت اقدام داشته باشند تا بخشداران،  فرمانداران و استانداران  و هیات دولت را برای مراقبت از منابع این استان مهم پاسخگو و  بسیج کنند.

 

زارعی ادامه داد: شرط آبادانی و توسعه متوازن  استان مازندران این است که مجلس قوی و کارآمدی شکل بگیرد که مصداق "رجال صدقوا" باشد، چون اگر شناسایی سرمایه‌های انسانی و رجال صادق به درستی شکل نگیرد صاحبان روحیات کسل و غیر کارآمد و چند چهره بر کشور مسلط می‌شوند در حالیکه کشور، سرشار از نیروی انسانی صادق و مجرب است و مقدمه این کار تشکیل مجلسی صادق و قدرتمند است این مهم است چون  وقتی بستان آزاد شد امام دو تبریک گفت ابتدا برای فتح بستان اما تبریک دوم که آن را فتح الفتوح نامید برای نوع تربیت انسان‌هایی بود که سبب طراحی و  درخشش در عملیات شدند.

 

رییس بسیج اساتید کشور خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین برکات انقلاب اسلامی، تولید انسان جدید بود، انسان پهلوی و انسان شاهنشاهی، انسانی ضعیف و سست عنصر بود در حالی‌که انسان پسا انقلاب و انسان مکتب خمینی، انسانی قدرتمند و معنوی است، اکنون زمان آن است که رجال صادق و رجال صدقوا هسته مرکزی مجلس یازدهم شوند و کشور را از دست اروپا و آمریکا و برجام نجات دهند تا ایران و استان‌ها و مراکز مختلف کشور با به میدان آوردن خود مردم در پیشرفت جهش کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.