در بیانیه بسیج اساتید استان آذربایجان غربی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مطرح شد:

تزریق امید و نگاه خوشبینانه به آینده نظام؛ دو رکن اساسی گام دوم انقلاب

حضور چشمگیر مردم در یوم الله ۲۲ بهمن و همچنین در پای صندوق‌های رای و انتخاب آگاهانه و بر اساس شاخص‌های رهبری بزرگوار انقلاب، یقینا شرط لازم و کافی برای تداوم حاکمیت نظام انقلابی و شکل‌گیری مجلسی قوی و دولتی اسلامی و انقلابی می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی، اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای بدین شرح صادر کردند:

 

 

 

بسمه تعالی

    

 وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ  (آل عمران, آیه ۱۳۹)

و سست نشوید! و غمگین نگردید! و شما برترید اگر ایمان داشته باشید!

 

در ادامه سناریوهای شکست خورده و محکوم چهل و یک سال اخیر سردمداران نابخرد آمریکا و اذناب مجعول آنها در منطقه و معاندین انقلاب و آنهایی که مصداق فی قلوبهم مرض هستند در مواجهه با پدیده عظیم انقلاب اسلامی، باردیگر شاهد خودزنی آشکار نظام سلطه و حامیان داخلی و خارجی تفکرات انحرافی بواسطه تحریف واقعیات جهان حاضر و تشکیک در اصول و مبانی حکومت الهی هستیم.

 

اما بدون شک گام دوم انقلاب به تعبیر مقام معظم رهبری مدظله‌العالی با مد نظر قرار دادن شاخص‌های مدیریت مبتنی بر جهاد و ایمان و شجاعت و پاکی و جوانگرایی انقلابی مسیری هموارتر خواهد داشت. تزریق امید و نگاه خوشبینانه به آینده نظام مقدس دو رکن اساسی در طریق گام دوم محسوب می‌شوند.

 

همه بدانند که هویت اصیل اسلامی و مردمی و انقلابی نظام و همه نهادهای قانونی آن هرگز با رویکرد قلدرموابانه قابل تهدید و تغییر نیست و این نظام، قدرتمندانه به نقش آفرینی و تاثیرگذاری خود در معادلات منطقه‌ای و جهانی ادامه خواهد داد.

 

حضور چشمگیر مردم در یوم الله ۲۲ بهمن و همچنین در پای صندوق‌های رای و انتخاب آگاهانه و بر اساس شاخص‌های رهبری بزرگوار انقلاب، یقینا شرط لازم و کافی برای تداوم حاکمیت نظام انقلابی و شکل‌گیری مجلسی قوی و دولتی اسلامی و انقلابی می‌باشد. تاریخ غرورآفرین استقامت و پایداری، نمایانگر این نکته است که مردم نجیب ایران اسلامی در این برهه‌ی زمانی نیز پا در رکاب خواهند بود و مقاوم و استوار در برابر دنیای شرق و غرب و وابستگان غربزده داخلی از شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی محافظت خواهند نمود.

 

با امام راحل بزرگوار و رهبر و مقتدای فرزانه خود و مردم شریف پیمان می‌بندیم که با انگیزه مضاعف در سنگر علم و دانشگاه و جنگ نرم، فعالانه جهت توسعه دانش و فناوری و اقتدار علمی کشور گام برداشته با تربیت نیروهای جوان مکتبی و عاشق مشی و منش انقلابی، ادامه دهنده مسیر پر صلابت گذشته تا رسیدن به قله‌های عزت و افتخار باشیم.

 

در پایان معتقدیم بی شک تقویت وحدت و انسجام ملی و ارکان نظام اسلامی می طلبد همة آحاد ملت شریف ایران در تمامی صحنه های انقلاب حضوری فعال داشته باشند و هوشیاری و بصیرت خود را در مقابل توطئه دشمنان اسلام حفظ کرده، راه نفوذ دشمن را سد نمایند.  خصوصا در صحنه انتخابات؛ با انتخاب چهره های مؤمن، انقلابی، ولایی، شجاع و عالم و طرفدار جبهه مقاومت، زمینه ناامیدی نظام سلطه، منافقان خارجی و داخلی، وابستگان زبون آنها در سطح منطقه و متحدان کفر و الحاد را در سطح عالم فراهم سازند.  

 

   والسلام علیکم

 

 بسیج اساتید استان آذربایجان غربی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.