این مطلب ۶۵ بار خوانده شده

تجدید پیمان اساتید بسیجی فارس با امامین انقلاب در ١٣ آبان

اساتید بسیجی و سازمان بسیج اساتید فارس در بیانیه‌ ١٣ آبان بیان دا‌‌شتند: امروز، بعد از گذشت حدود ۴۰ سال از انقلاب اسلامی با همه توطئه‌های نظام سلطه شاهد افزایش نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی و افول قدرت آمریکا در منطقه ژئواستراتژیک غرب آسیا هستیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید فارس، ‌اساتید بسیجی و سازمان بسیج اساتید فارس در بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن ١٣ آبان، ‌روز استکبارستیزی تصریح کر‌دند: با شرکت در راهپیمایی حماسی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به تجدید میثاق با گفتمان امامین انقلاب می‌پردازیم.  

متن کامل این بیانیه بدین شرح ‌است:

 

 و لن ترضی عنک الیهود و لن نصارا حتی تتبع ملتهم

 

۱۳ آبان ماه یادآور ‌سه رویداد مهّم در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است، در تبعید حضرت امام (ره) در اعتراض به کاپیتولاسیون در سال ۴۳، روز کشتار دانش آموزان در سال ۵۷ به دست رژیم صفّاک پهلوی و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بوسیله دانشجویان پیرو خط امام (ره) که از سوی حضرت امام به عنوان انقلاب دوم نامگذاری شد.

 

وجه مشترک این ‌سه رخداد بزرگ به نمایش گذاشتن روحیه استکبار ستیزی و استقلال طلبی ملت انقلابی ایران اسلامی است.

 

امروز، بعد از گذشت حدود ۴۰ سال از انقلاب اسلامی با همه توطئه‌های نظام سلطه علاوه بر دستآورد های عظیم در حوزه‌های مختلف علمی شاهد افزایش نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی و افول قدرت آمریکا در منطقه ژئواستراتژیک غرب آسیا هستیم.

 

استادان بسیجی دانشگاه‌های استان فارس همراه با ملّت شریف و ولایتمدار، با الهام از آموزه‌های الهی حضرت امام و مقام معظم رهبری ضمن محکوم‌کردن جنایات آمریکا در کشورهای منطقه، با شرکت در راهپیمایی حماسی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تجدید میثاق با گفتمان امامین انقلاب تأکید کرده و امیدواریم که مسئولین با وحدت و همدلی و روحیه انقلابی و مدیریت جهادی با اجرائی کردن اقتصاد  مقاومتی مشکلات اقتصادی و معیشتی این مردم انقلابی و همیشه در صحنه را مرتفع تا مشت محکمی بر دهان این دشمنان مرز و بوم بویژه آمریکای جنایتکار باشد.

                                                                     

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید