این مطلب ۴۳ بار خوانده شده
در حاشیه همایش استکبارستیزی در دانشگاه آزاد ساری صورت گرفت

تجدید میثاق استادان بسیجی با آرمان‌های شهدای گمنام

استادان بسیجی مازندران پس از اتمام همایشی که روز گذشته در دانشگاه آزاد واحد ساری برگزار شد، با حضور بر سر مزار شهدای گمنام، با آرمان‌های شهدا تجدید پیمان کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، استادان بسیجی دانشگاه‌های استان مازندران روز گذشته و همزمان با ۱۳ آبان و روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی ضمن شرکت در همایشی با عنوان «خوانش انتقادی خط سازش مذاکره در پیشرفتِ ایران فردا» در دانشگاه آزاد واحد ساری، با حضور در مزار شهدای گمنام و معطر نمودن مقبره آن عزیزان با گلاب ناب و اهدای گل و فاتحه، با آرمان‌های امام و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

 

در این برنامه که دکتر زارعی رییس سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر هاشمی مسئول بسیج اساتید و دفاتر هماهنگی کانون‌های دانشگاه آزاد کشور، دکتر پارسا مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور و دکتر منصوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری نیز حضور داشتند، ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران و مجاهدان انقلاب اسلامی، بر حفط دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبعیت از مقام عظمای ولایت تأکید کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید