برنامه‌‎ریزی دیدار مستمر با خانواده معظم شهیدان، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دفاع مقدس

سه شنبه 1399/07/15 - 11:48 asatid
در نشست شورای معاونت فرهنگی نهضت استادی بسیج ایران مطرح شد:

برنامه‌‎ریزی دیدار مستمر با خانواده معظم شهیدان، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دفاع مقدس

دکتر مرادزاده معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور در جلسه دیروز شورای معاونت بر ضرورت و اولویت دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای نهضت استادی بسیج ایران (ناب)، دکتر علی مرادزاده معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور، در نشست دیروز شورای معاونت فرهنگی و اجتماعی ضمن بیان سخن مقام معظم رهبری در سیزدهم تیرماه 90 در خصوص تکریم خانواده شهدا، بیان کرد: امام خامنه ای فرمودند به خانواده شهدایتان رسیدگی کنید، رسیدگی هم مهمترین و بهترینش عبارت است از تلطف و احوالپرسی و خبرگیری همه اش کمک نیست، خیلی‌ها هم به کمک احتیاج ندارند، اما به محبت و ملاطفت و همراهی و همدلی احتیاج دارند. 
وی در ادامه بر ضرورت و اولویت دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان تاکید کرد و خواستار برنامه ریزی مستمر برای دیدار صمیمی با خانواده معظم شهیدان، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دفاع مقدس شده و عنوان کرد: این دیدارها هم برای دیدار کننده و هم برای دیدار شونده برکات معنوی فراوانی دارد ضمن آنکه وظیفه ما دیدار با این خانواده است.

انتهای پیام/

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.